معاون وزیر نفت:

روابط عمومی‎ها باید بر سیاست‎های سازمان خود اشراف کامل داشته باشند

29 دی 1397 ساعت 10:07

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با تاکید بر به‌کارگیری دانش تخصصی و فناوری روز در روابط عمومی‌های شرکت‌های پتروشیمی کشور اظهار کرد: روابط عمومی‎ها باید بر سیاست‎های سازمان خود اشراف کامل داشته باشند.به گزارش خبرنگار نکونیوز به نقل از شانا، بهزاد محمدی  در سومین اجلاس مدیران و رؤسای روابط عمومی صنعت پتروشیمی، با اشاره به اینکه صنعت پتروشیمی سرآمد صنایع کشور است، گفت: این صنعت نقش اول را در اقتصاد کشور به‌عهده دارد.
وی با بیان اینکه روابط عمومی‎ها باید از دانش و تخصص کامل حوزه کاری خود برخوردار باشند، افزود: روابط عمومی نماد و رخ یک سازمان به شمار می‌رود و چهره یک سازمان، روابط عمومی آن است.
معاون وزیر نفت ادامه داد: روابط عمومی‎ها باید نسبت به محیط داخل و خارج سازمان، کاملا روابط‌شناس باشند.
محمدی با اشاره به اینکه انرژی بالا، خوش‌ذوقی و خوش‌سلیقگی روابط عمومی‎ها در محیط داخلی سازمان می‌تواند انگیزه کارکنان را در شرکت افزایش دهد، اظهار کرد: این حوزه همچنین نقش حائز اهمیتی در اجتماع و ذی‌نفعان به‌ویژه در بحث اجرای مسئولیت‌های اجتماعی دارد.
وی مشخصه اصلی یک روابط عمومی خوب را در به‌روز بودن و استفاده از فناوری و دانش تخصصی این حرفه عنوان کرد و با تاکید بر برگزاری اجلاس روابط عمومی‌های صنعت پتروشیمی در دوره زمان مشخص و منظم گفت: این نشست‌ها کمک شایانی به پیشبرد اهداف صنعت پتروشیمی می‌کند.

سیدحسین میرافضلی، مدیرعامل پتروشیمی جم به عنوان میزبان این اجلاس با اشاره به نقش تاثیرگذار روابط عمومی‌ها در صنعت گفت: ظرفیت ویژه روابط عمومی‌ها کمک شایانی به تحقق اهداف صنعت پتروشیمی می‌کند.
وی به تشکیل شورای عالی روابط عمومی‌های صنعت پتروشیمی کشور تاکید کرد و افزود: روابط عمومی‌ها با هدایت افکار عمومی، مسیر توسعه صنعت را تسهیل و موانع را برطرف می‌کنند.


کد مطلب: 108987

آدرس مطلب: http://neconews.com/vdcaaan6049nwo1.k5k4.html

نکونیوز
  http://neconews.com