آغاز فروش بليت قطارهای رجا برای نيمه تابستان از چهارشنبه

24 تير 1392 ساعت 12:26

فروش بلیت قطارهای مسافری داخلی شرکت حمل و نقل ریلی رجا، برای حدفاصل تاریخ‌های ۱۱ مرداد تا ۱۰ شهریورماه سال ۱۳۹۲ از ساعت ۸ روز چهارشنبه ۲۶ تیر ماه آغاز می‌شود.


به گزارش خبرگزاری مهر، شركت حمل و نقل ريلي رجا با اعلام یکپارچه و یکسان بودن فروش بلیت قطارهای این شرکت به دو طریق اینترنتی و Online۲ افزود: در فروش یکپارچه بلیت قطار، هرگونه موجودی بلیت که در کلیه نمایندگی‌های فروش سراسر کشور وجود داشته باشد در سیستم اینترنتی فروش (www.raja.ir) نیز قابل مشاهده است.
همچنین فروش بلیت قطارهای بین‌المللی ( ترکیه ) برای حدفاصل تاریخ‌های فوق، ساعت ۱۰ روز سه شنبه ۲۵ تیرماه ۹۲ انجام خواهد شد.
رجاء از هموطنان درخواست کرد: بعد از دریافت بلیت بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.
بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.
هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجاء اعم از نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با تلفن ۱۵۳۹ تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند.
شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجاء نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت می‌باشد.


کد مطلب: 18201

آدرس مطلب: http://neconews.com/vdcb85b8.rhbwgpiuur.html

نکونیوز
  http://neconews.com