مسکن مهر پردیس، از فاز3 تا فاز 8

3 تير 1396 ساعت 18:23


هنوز فاز ۳ را سر و سامان نداده چگونه قول فاز ۸ را می دهند؟
مسکن مهر به ابزاری برای سوداگری و دلال بازی مسکن و حتی عامل زمینه ساز سوء استفاده از زحمتکش ترین بخش جامعه ؛ یعنی جوانان خانه اولی ؛ تبدل شده است.
به عنوان نمونه ای مستند: در سال ۱۳۹۳ توسط پیمانکار شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس و در دفتر فروش این شرکت در پردیس؛ یک واحد مسکن ۶۷ متر مربعی مهر در فاز ۳ با قیمت آزاد ۱۰۳ میلیون (که در آن تاریخ قیمت دولتی آن ۲۵ میلیون بوده است) و به عنوان مسکنی آماده با نشان دادن واحدی ساخته شده به جوان کارمندم با قولنامه ای از بنگاه معاملات املاکی روبروی شرکت فروخته شده است . به هنگام تحویل مشخص شده واحد قولنامه شده واحد نشان داده شده هنگام فروش نیست و واحدی نیمه ساز و اسکلتی غیر قابل سکونت است و اصلا قابل تحویل نیست. تا امروز (خردادماه ۱۳۹۶)؛ بعد از ۳ سال و اندی هنوز این واحد پس مانده ظلم هم تحویل نشده و روند بلاتکلیفی گذشته همچنان ادامه دارد و مراجعات مکرر به مدیران شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس ؛ برای بازگشت حقوق ضایع شده خانواده ام؛ تا کنون نتیجه ای در بر نداشته است.
در سمینارها و سخنرانی ها و جلسات ؛ بزرگواران انبوه ساز همه مشکلات مسکن خانواده های ایرانی بخصوص جوانان را به دولت و کمبود نقدینگی و بانکها نسبت می دهند. از اهداف خود و خدمت به میهن اسلامی در خانه دار کردن جوانان ما می گویند ولی کسی از فشار و سوء استقاده های مالی برخی که به نام و در کسوت انبوه ساز و بنام شرکت های سرمایه گذاری در امر مسکن به مردم و جوانان تلاشگر ما وارد کرده و می کند ؛ هیچ سخنی نمی گوید و هیچ راه کاری را جهت جلوگیری از اجحاف به جوانان ما و برگشت حق الناسی که بر گردنشان است را پیشنهاد نمی کند.


کد مطلب: 87686

آدرس مطلب: http://neconews.com/vdcepp8v.jh8fvi9bbj.html

نکونیوز
  http://neconews.com