ناصر فرياد‌شيران با هشدار نسبت به فروش امتیاز تیم فوتبال نفت:

باشگاه نفت تهران از مديريت ضربه خورد

8 خرداد 1395 ساعت 16:05

ناصر فرياد شيران مربی سابق تیم فوتبال نفت تهران، در دولت قبل و زمانی که قرار بر انتقال باشگاه نفت تهران به شهر اراک بود بيش‌از هر کس ديگر در خصوص انتقال امتياز باشگاه نفت به ساير استان‌ها مقاومت کرد و همراه با سایر پیشکسوتان باشگاه، با حرف‌ها و شفاف‌سازي‌هاي خود مانع از اين شد که عده‌اي بخواهند امتياز نفت را به شهر ديگري انتقال دهند.


ناصر فرياد شيران مربی سابق تیم فوتبال نفت تهران، در دولت قبل و زمانی که قرار بر انتقال باشگاه نفت تهران به شهر اراک بود بيش‌از هر کس ديگر در خصوص انتقال امتياز باشگاه نفت به ساير استان‌ها مقاومت کرد و همراه با سایر پیشکسوتان باشگاه، با حرف‌ها و شفاف‌سازي‌هاي خود مانع از اين شد که عده‌اي بخواهند امتياز نفت را به شهر ديگري انتقال دهند. او در مقطعي هم مربي و سرمربي تيم نفت بود و با مسائل و جزئيات اين باشگاه سازنده آشنايي کامل دارد. با توجه به مسائلي که باشگاه و تيم نفت در فصلي که گذشت با آن دست و پنجه نرم مي‌کرد حالا زمزمه‌هاي فروش امتياز نفت به گوش مي‌رسد؛ موضوعی که با انتقاد ناصر فرياد شيران مواجه شده است.
به گزارش نکونیوز، فرياد شيران در گفت‌وگو با راديو ورزش به اين مساله واکنش نشان داد و در مورد افزايش هزينه‌هاي اين فصل باشگاه نفت گفت: واقعيت امر اين است که قبلا پشت مديريت باشگاه و هيات مديره فردي بود که با دلسوزي و علاقه خاصي کار مي‌کرد و از مصاحبه و حاشيه‌سازي دور بود. شخصي به نام آقاي محمد عليپور که در جذب بازيکنان ارزان اما با آتيه‌ اقدام مي‌کرد و هميشه بر اين بود تا از هزينه‌هاي باشگاه بکاهد. اما به نظر بنده در ادامه افرادي که بر سر کار آمدند ورزشي نبودند و آگاهي کاملي به فوتبال نداشتند که اين عوامل باعث شد هزينه‌هاي باشگاه نفت بالا برود و بازيکنان ميلياردي با «آپشن» و گران‌قيمت جذب تيم شوند.
فريادشيران ادامه داد: قنبرزاده هم مجري مصوبات اعضاي هيات مديره بود و ضمن اين که ليست مديريت باشگاه نفت که در وب‌سايت رسمي سازمان ليگ منتشره شده هماني نيست که به AFC ارائه شده و مغايرت دارد. در مجموع با رفتن عليپور برخي افراد که با فوتبال آشنايي ندارند بر سر‌کار آمدند و تصميماتي مي‌گيرند که جالب نيست. مثلا نامه‌اي تنظيم کرده‌اند که از ورود تيم نفت به مجموعه ورزشي تهرانسر جلوگيري شود مگر اين که باشگاه قراردادي يک ميلياردي منعقد کند! تيم‌‌هاي پايه‌اي نفت هم هنوز يک ريال حق و حقوق نگرفته‌اند.
فريادشيران در مورد تصميمي که در واگذاري امتياز نفت گرفته شده و احتمال قصور مديرعامل باشگاه به صراحت گفت: به نظر بنده شخص قنبرزاده مثل سابق توانش را صرف مسائل باشگاه نمي‌کرد و حدود ۶۰ درصد توانش معطوف به انتخابات فدراسيون فوتبال بود اما نگاه وزير محترم نفت آقاي زنگنه و شوراي‌عالي سياست‌گذاري ورزش وزارت نفت که اعضايي همچون هاشمي طبا،ذوالفقارنسب و... را دارد به ورزش و فوتبال نگاه مثبتي است و ۲۰ ميليارد بودجه براي تيم مصوب کرده‌اند که امید است این نگرش مانع از انقال امتیاز باشگاه نفت تهران شود.


کد مطلب: 67286

آدرس مطلب: http://neconews.com/vdciqraq.t1ayv2bcct.html

نکونیوز
  http://neconews.com