داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 84801
 
شماره تماس مخابرات تهران
 
سخنگوی مخابرات منطقه تهران ، از تغییر شماره ارتباط مردمی این شرکت از2092به 2021 برای تحقق دادن به هدف یکپارچه شدن شماره های ارایه خدمات (کدخدماتی) خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
سخنگوی مخابرات منطقه تهران ، از تغییر شماره ارتباط مردمی این شرکت از2092به 2021 برای تحقق دادن به هدف یکپارچه شدن شماره های ارایه خدمات (کدخدماتی) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، حسنعلی ذوالفقاری روز چهارشنبه گفت: مشتریان و شهروندان می توانند برای دریافت هرگونه اطلاعات محصولات و خدمات مخابرات، ارائه پیشنهاد و انتقاد و یا ثبت و پیگیری شکایت با واحد ارتباط مردمی مخابراتبه شماره 2021 تماس برقرارکنند.
پیشتر داودزارعیان معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران ایجاد مرکزهای تماس( کال سنتر) متمرکز را از برنامه های طراحی شده برای امسال این شرکت توصیف کرد تا این مرکزها قابلیت ارایه سرویس از یک نقطه به سراسر کشور را داشته باشد.
به گزارش ایرنا، اطلاعات منتشر شده از دفتر بررسی های فنی و اقتصادی معاونت برنامه ریزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 1395نشان می دهد در فاصله زمانی سی ام مهرماه تا پایان آذرماه پارسال، 50 هزار و 306 شماره تلفن ثابت به مجموع شماره تلفن های دایری کشور اضافه شد.
ضریب نفوذ تلفن ثابت کشور تا پایان آذرماه 38.52 درصد اعلام شد، در حالی که این رقم تا پایان مهرماه پارسال 38.21 درصد بود و نشان دهنده رشد ضریب نفوذ این وسیله ارتباطی در کشور است.
همچنین شمار مشترکان پهن باند ثابت کشور تا پایان آذرماه پارسال به 9 میلیون و 318 هزار و 943 مشترک رسید و شمار تلفن های همگانی ثابت کشور تا پایان آذرماه پارسال نیز 121 هزار و 443 دستگاه اعلام شد.
49 هزار و 14 روستا تا پایان آذرماه 1395 از تلفن ثابت برخوردار شدند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵