کد مطلب: 109517
 
رشد قیمت طلای سیاه با کاهش ذخیره‌سازی‌ها
 
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت خوزستان گفت: انجمن تخصصی صنایع همگن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان با توجه به ضرورت تولید داخلی قطعات مورد نیاز صنایع بزرگ و مادر در استان تشکیل شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۱
به گزارش نکونیوز به نقل از ایرنا امیر حسین نظری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: خوزستان قطب اصلی تولید نفت، گاز و شکر است و دومین تولید کننده محصولاتی همچون فولاد و پتروشیمی در کشور است.
وی گفت: بر همین اساس یکی از محورهای توسعه ای و تکمیل زنجیره تولید این صنایع در رشد صنایع کوچک و متوسط صنعت و در راستای طراحی، تولید و تعمیر قطعات، ماشین آلات و تجهیزات صنفی مورد نیاز صنایع بزرگ و مادر استان و کشور تبیین شده است.
رییس سازمان صمت استان ادامه داد: در این راستا انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی استان با هدف مدیریت قابلیت و توانمندی طراحی و تولید قطعات مورد نیاز این صنایع و توسعه ارتباط بین نهادها و سازمانها و شرکت های بزرگ و کوچک مرتبط با این صنایع و ایجاد ارتباط هر چه بیشتر این صنایع با دانشگاه و مراکز علمی و در جهت تسهیل و توسعه بازار فروش و عرضه قطعات تولیدی این صنایع راه اندازی شده است.
نظری اظهار داشت: با پیگیری سازمان صمت و اخذ موافقت اولیه از وزارتخانه، انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی استان پس از طی مراحل قانونی و ثبت در کمیسیون اصلی نظارت بر تاسیس و فعالیت تشکل های صنفی و معدنی وزارت صمت به طور رسمی در استان تشکیل شد.
رییس سازمان صمت استان بیان کرد: امید است با همت و همفکری مدیران انجمن و همکاری سازمان ها و دستگاه های استانی زمینه توسعه بازارهای داخلی و خارجی و دسترسی به فناوری های روز دنیا و شرایط برای تولید هر چه بیشتر و با کیفیت فراهم شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵