داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 85378
 
امین همه فعالان در فضای مجازی
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش کردیم برای همه فعالان در فضای مجازی، حتی مخالفان دولت امین باشیم.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش کردیم برای همه فعالان در فضای مجازی، حتی مخالفان دولت امین باشیم.
به گزارش ایرنا، با توجه به نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در برگزاری انتخابات، امروز پنجشنبه جلسه پشتیبانی فنی این حوزه با حضور محمود واعظی برگزار شد.
در ابتدای جلسه سازمان فناوری اطلاعات و اپراتورها، گزارشات خود را در خصوص اقدامات صورت پذیرفته برای برگزاری انتخابات ارائه کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این نشست با اشاره به نقش فضای مجازی در افزایش آگاهی مردم و سلایق مختلف گفت: فعالیت شبکه های اجتماعی با مدیریت هیجانات مردمی ، امنیت اجتماعی را افزایش داده است.
واعظی افزود: صرفه جویی در هزینه های تبلیغاتی کاندیداها و افزایش دسترسی عمومی به تبلیغات از مزایا و فرصتهای فضای مجازی در انتخابات بوده است.
وی ادامه داد: از افتخارات ماست که در آستانه انتخابات، کمترین اختلال هم در فضای ارتباطی کشور وجود ندارد.
واعظی با اشاره به بداخلاقی های انتخاباتی گفت: در روزهای اخیر برخی مباحث غیر واقعی در خصوص محدودیت دسترسی به صفحات یا شبکه ها مطرح شده است در حالی که تلاش ها همواره بر رعایت عدالت دسترسی برای همه کاندیداها و رعایت امانت مردم بوده است ما تلاش کردیم برای مخالفین دولت هم امین باشیم.
وی با اشاره به لزوم حفظ امنیت شبکه ارتباطی کشور ادامه داد: کمیته های فناوری و امنیتی بایستی 24 ساعته فعال باشند و هماهنگی لازم را باهم داشته باشند و هرگونه اختلال فنی و یا مشکلی به سرعت باید اطلاع رسانی و رفع شود.
روز گذشته در همین راستا دکتر واعظی با حضور در مرکز پایش و مدیریت شبکه ارتباطی کشور از نزدیک در جریان نحوه مدیریت و پایش شبکه ارتباطی کشور قرار گرفت و از مرکز ماهر و مرکز داده های مستقر در این مجموعه نیز بازدید کرد.
انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبهشت ماه (فردا) همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵