کد مطلب: 90688
 
نگاه مثبت زنگنه به زنان در وزارتخانه
 
سلحشوری گفت: زنگنه باید افراد خوشنام را درون ساختار به کار گیرد و در مبارزه با مافیای اقتصادی بیش از پیش فعالیت کند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
سلحشوری گفت: زنگنه باید افراد خوشنام را درون ساختار به کار گیرد و در مبارزه با مافیای اقتصادی بیش از پیش فعالیت کند.

پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا با اشاره به اینکه زنگنه از جمله وزرای موفق کابینه روحانی در دور اول ریاست جمهوری بوده است، اظهار داشت: ایشان با تسلطی که به حوزه کاری خود دارد توانسته بخوبی وزارتخانه را اداره کند و عملکرد خوبی ارائه دهد.

وی افزود: از زمانی که زنگنه در وزارت نفت دولت یازدهم کار خود را آغاز کرد حجم صادرت نفت 2 برابر شده است، همچنین بازارهایی را که در اثر تحریم از دست داده بودیم دوباره بدست آوردیم.

سلحشوری ادامه داد: ما طی این مدت توانسته ایم سهم خود را از میادین مشترک با قطر توانستیم ارتقا دهیم و اکنون میزان برداشت ما با این کشور برابری می کند.

وی همچنین به رویکرد زنگنه به زنان در مجموعه وزارت نفت اشاره و خاطرنشان کرد: اکنون یکی از معاونت های وزارت نفت از زنان انتخاب شده و این نشان دهنده نگاه مثبت زنگنه به زنان است.

این نماینده مجلس در ادامه با ابراز امیدواری از اینکه وزارت نفت دولت دوازدهم ادامه دهنده سیاست های کنونی باشد، تاکید کرد: زنگنه باید در دور جدید افراد خوشنام را درون ساختار بکار گیرد و همانگونه که در امور زنان موفق عمل کرده در بدنه وزارتخانه در مبارزه با مافیای اقتصادی بیش از پیش فعالیت کند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵