کد مطلب: 78466
 
بهره‌برداری از پروژه انتقال گاز دامغان – ساری در مردادماه
 
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه شرکت ملی گاز ایران از بهره برداری از پروژه گازرسانی انتقال گاز دامغان – ساری در مردادماه سال 96 خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه شرکت ملی گاز ایران از بهره برداری از پروژه گازرسانی انتقال گاز دامغان – ساری در مردادماه سال 96 خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسن منتظر تربتی، امروز هشتم دی ماه در نشست خبری در ساری تصریح کرد: امروز در کیلومتر ۱۱۰ شبکه گازرسانی دامغان به ساری قرا داریم در حالی که در کیلومتر ۱۵۰، این خط لوله به شبکه گاز مازندران متصل خواهد شد.

وی افزود: حمل لوله تا ۱۴۰ کیلومتر از پروژه خط انتقال دامغان به ساری انجام شد و بقیه نیز در حال انجام است از سویی این لوله ها ۴۲اینچ بوده و ظرفیت خوبی است که می تواند به عنوان خط لوله استراتژیک و اتصال به محورهای سراسری مطرح شود.

منتظر تربتی در ادامه از بهره برداری محور گاز رسانی رشت- سنگر خبر داد و گفت: این محور ۱۰ کیلومتر با لوله ۴۰اینچ ظرف مدت کمتر از ۴ماه به بهره برداری رسید و در واقع این پروژه در ۱۱۰روز نهایی شد. محور گاز رسانی رشت-سنگر به عنوان کمک کننده است تا شرایط بهتری برای تامین گاز گیلان و مازندران فراهم شود. این پروژه مهم در بحث اجرا و تامین لوله با اعتباری در حدود ۳۰میلیارد تومان امروز به بهره برداری رسید.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵