کد مطلب: 92325
 
رکورددار کار بدون حادثه در پتروشیمی
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: مجتمع پتروشیمی لردگان با پیشرفت ۷۲ درصدی رکورددار کار بدون حادثه در صنعت پتروشیمی شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: مجتمع پتروشیمی لردگان با پیشرفت ۷۲ درصدی رکورددار کار بدون حادثه در صنعت پتروشیمی شد.


به‌ گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت چهار محال و بختیاری، «سیدنعیم امامی» اظهار کرد: این واحد صنعتی با افزون بر ۹ میلیون ساعت کار بدون حادثه و با وجود نداشتن سابقه کار پیشین در این زمینه هم‌اکنون رکورد کار بدون حادثه در صنعت پتروشیمی را شکسته است.

وی افزود: اعطای معافیت‌های گمرکی ویژه از مهم‌ترین عوامل پیشرفت چشمگیر این واحد صنعتی است و با این روند مناسب پیش‌بینی می‌شود این طرح تیرماه سال ۹۷ به بهره‌برداری برسد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: هم‌اینک 1500 نفر در این طرح مشغول به کار هستند.

وی گفت: پس از تکمیل و راه‌اندازی این طرح زمینه اشتغال مستقیم ۵۰۰ نفر فراهم می‌شود و 1000 نفر هم به‌صورت غیر مستقیم در این طرح فعالیت می‌کنند.

امامی تصریح کرد: با فعالیت پتروشیمی لردگان سالانه ۷۰۰ میلیون تن اوره و آمونیاک در این مجتمع تولید می‌شود.

به‌گزارش ایسنا، شرکت پتروشیمی لردگان یکی از 10 شرکت پتروشیمی کشور است که در سال ۱۳۸۷ عملیات ساخت آن در بخش فلارد شهرستان لردگان در زمینی به مساحت ۳۰۰ هکتار و در ۲۱۵ کیلومتری مرکز استان آغاز شده است.
لردگان در فاصله ۱۶۰ کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵