کد مطلب: 92749
 
دستور کار شرکت ملی حفاری ایران
 
شرکت ملی حفاری ایران درصدد افزایش توانمندی‎های خود برای رقابت با شرکت‎های خصوصی است تا بتواند در قالب الگوی جدید قراردادهای نفتی و دیگر انواع قراردادی، به شرکت‎های داخلی و خارجی متولی توسعه میادین نفت و گاز، خدمات ارائه دهد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۸
شرکت ملی حفاری ایران درصدد افزایش توانمندی‎های خود برای رقابت با شرکت‎های خصوصی است تا بتواند در قالب الگوی جدید قراردادهای نفتی و دیگر انواع قراردادی، به شرکت‎های داخلی و خارجی متولی توسعه میادین نفت و گاز، خدمات ارائه دهد.

به گزارش شانا، سپهر سپهری، امروز (دوشنبه، ۲۷ شهریورماه) در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی حفاری ایران، با بیان این مطلب افزود: شرکت‎های خارجی برای بهره‎مندی از خدمات شرکت‎های حفاری ایرانی، امتیاز شرکت ملی نفت را برای ملی حفاری قائل نمی‎شوند و این شرکت باید برای حضور رقابتی در بازار حفاری ایران بیش از پیش توانمند شود.

وی گفت: انعقاد قراردادهای جدید نفتی و نیاز به حفر صدها حلقه چاه در مسیر اجرای این قراردادها، می‎تواند افق روشنی را پیش روی شرکت ملی حفاری ترسیم کند؛ به شرطی که تلاش کنیم و برای رقابت با شرکت‎های خصوصی فعال در این عرصه تجهیز شویم.

سپهری در عین حال که بر ضرورت مدیریت هزینه‎ها به منظور تحقق درونزایی مورد تاکید در سیاست‎های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد، به اهمیت برونگرایی و تمرکز بر بازارهای خارجی هم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در عراق فعالیت‎های خوبی داریم و باید این بازار کار را در آینده توسعه دهیم.

وی موفقیت در امور را در گرو کار گروهی، نظام‎مند و سامان یافته خواند و افزود: شرکت ملی حفاری همتراز با شرکت‎های خارجی حفاری در دنیا کار انجام می‎دهد و از این منظر که حفاري از حلقه‎های مهم زنجیره توسعه است، این شرکت در توسعه پایدار صنعت نفت، اشتغالزایی و حمایت از سازندگان داخلی جایگاهی ویژه دارد.

سپهری با قدردانی از حیدر بهمنی به پاس حدود چهار دهه تلاش و فعالیت در صنعت نفت به ویژه صنعت حفاری کشور، کار در شرکت ملی حفاری را به عنوان شرکتی که یادگار امام راحل (ره) است، مقدس خواند و گفت: مایه افتخار است که به خانواده بزرگ حفاری پیوسته‎‏ام و از آقای کاردر، آقای پاک‎نژاد و دیگر اعضای هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران به دلیل حسن اعتمادشان تشکر می‎کنم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵