داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 12369
 
کمبود کنتور برق در تهران و تأخیر ۳ ماهه در نصب انشعاب
 
کمبود کنتور برق در شرکت توزیع برق و ادارات برق مناطق تهران باعث شده، نصب انشعاب برق از حالت عادی و معمولی خارج و زمان آن به ۲ تا ۳ ماه افزایش یابد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۴۰
گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس از برخی مشترکان برق حاکی است که شرکت توزیع برق و مناطق مختلف برق تهران مثل رودکی و بهمن نصب انشعابات برق را به دلیل نبود کنتور به تأخیر می‌اندازند.
بنابر این گزارش، پس از اینکه در سال ۹۰ تأخیر در پرداختها از سوی خزانه موجب شده بود تا شرکت‌های توزیع برق با کمبود کنتور مواجه و نصب کنتور برق از ۲ روز به یک ماه برسد، این بار خبرها حاکی از این است که کنتورسازان به دلیل نوسانات نرخ ارز از دادن به موقع کنتور به شرکتهای توزیع برق خودداری می کنند.
هر چند که تا حدودی دلایل کنتورسازان نیز به نوعی به حق است و نوسانات نرخ ارز باعث افزایش قیمت تمام شده کنتور شده است.
این گزارش می‌افزاید: برخی از مشترکان برق در تماس با خبرگزاری فارس عنوان می‌کنند با مراجعه متعدد به شرکتهای برق مناطق برای نصب انشعاب و پرسیدن دلایل تأخیر، جملات کنتور نداریم به آنها گوشزد می شود.
آنان می‌افزایند: با توجه به اتمام سال به نظر می‌رسد مراحل اداری نصب انشعاب برق به بعد از ۱۳ فروردین موکول می‌شود و مطمئناً از زمان درخواست تا نصب انشعاب ۲ تا ۳ ماه باید صبر کنیم.
یکی از مقامات مسئول شرکت توزیع برق تهران نیز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با تأیید نبود کنتور برق گفت: تأخیر در نصب انشعاب برق نبود کنتور است.
وی افزود: وقتی کنتور برق به شرکت‌های توزیع و ادارات برق مناطق با محدودیت تحویل داده شود مطمئناً نصب انشعاب نیز ۲ یا ۳ ماه به طول می‌انجامد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵