داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 105421
 
آخوندی هفته آینده به مجلس می رود
 
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی هفته آینده برای پاسخ به سوال سه نماینده در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی هفته آینده برای پاسخ به سوال سه نماینده در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته پیش رو جلسه علنی دارد.
وزیر راه و شهرسازی هفته آینده برای پاسخ به سوالات نادر قاضی پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران (یک فقره سوال) و مصطفی کواکبیان نماینده تهران (یک فقره سوال) در مجلس شورای اسلامی حضور می یابد .
قرار است هفته آینده یک نفر بعنوان عضو حقوقدان شورای نگهبان از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به جای مرحوم علیزاده در اجرای بند دو اصل 91 قانون اساسی انتخاب شود.
بر اساس این بند آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه چند نفر را بعنوان نامزد عضو حقوقدان شورای نگهبان به مجلس معرفی می کند.
همچنین قرار گزارش کمیسیون اصل 90 درباره بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاه های خدمات رسان و ستاد بازسازی به مردم زلزله زده استان کرمانشاه پس از وقوع زلزله در مجلس قرائت شود.
بر اساس این گزار قرار است نمایندگان گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد توقف ثبت سفارشات خودرو و افزایش تعرفه واردات خودرو را که با همکاری کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی تهیه شده را بررسی کند.
خانه ملتی ها همچنین قرار است در جلسات علنی هفته آینده خود لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان، لایحه ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری – صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی و طرح اصلاح برخی از قوانین مربوط به تابعیت را بررسی کنند.
بررسی لایحه معافیت وزارتخانه های و موسسات دولتی از پرداخت هزینه های ثبتی، طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستگاه قضایی و سازمان تعزیرات حکومتی و طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز در دستور کار جلسات هفته آینده خانه ملت قرار دارد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵