داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 96150
 
تولید سیتروئن نیو C۳
 
مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن گفت: اولین محصول تولیدی این شرکت در ایران سیتروئن نیو C۳ بوده که اردیبهشت‌ماه سال آینده به تولید خواهد رسید.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳
مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن گفت: اولین محصول تولیدی این شرکت در ایران سیتروئن نیو C۳ بوده که اردیبهشت‌ماه سال آینده به تولید خواهد رسید.
به گزارش ایسنا، فریبرز شهباز در مراسم رونمایی اولین محصول سیتروئن در ایران اظهار کرد:‌ سه محصول سیتروئن در کاشان تولید خواهد شد که متناسب با آن خطوط تولید در حال بازسازی است.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری برای تولید و توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش این محصولات انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: تولید سایپا ۱۱۱ در سایپا سیتروئن متوقف و به تهران منتقل شده است تا در زمینه تولید محصولات سیتروئن متمرکز شویم.

مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن با بیان اینکه تولید سیتروئن نیو C۳ از اواخر ۲۰۱۶ در اروپا آغاز شده است خاطر نشان کرد: تولید این خودرو با ۲۰ درصد ساخت داخل آغاز شده و در طی یک سال بعد از آن به ۳۵ درصد داخلی‌سازی خواهد رسید.

وی با بیان اینکه بر روی لیست اولیه‌ای برای صادرات محصولات سیتروئن تولیدی در ایران برنامه‌ریزی کرده‌ایم، خاطر نشان کرد: خاورمیانه و آفریقای شمالی جزو هدف‌های اصلی ما برای صادرات است.

وی ادامه داد: در این مدت هیچ مشکلی برای انتقال پول و مشارکت با سیتروئن در پروژه مشترک نداشته‌ایم و فعالیت‌ها طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در حال انجام است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵