داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 83640
 
جایزه بزرگ هوبر در دستان یک ایرانی!
 
انجمن مهندسان عمران آمریکا استاد ایرانی مدیریت آب و محیط زیست امپریال کالج لندن را به عنوان یکی از پنج برنده جایزه تحقیقاتی هوبر در سال ۲۰۱۷ معرفی کرده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۹
انجمن مهندسان عمران آمریکا استاد ایرانی مدیریت آب و محیط زیست امپریال کالج لندن را به عنوان یکی از پنج برنده جایزه تحقیقاتی هوبر در سال ۲۰۱۷ معرفی کرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، انجمن مهندسان عمران آمریکا با بیشتر از ۱۵۰ هزار عضو از ۱۷۷ کشور دنیا و با بیش از 160 سال قدمت، قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین انجمن مهندسی ایالات متحده آمریکا می‌شود که از سال ۱۹۴۹ میلادی تا به امروز، این انجمن به طور سالانه سه تا پنج نفر را برای دریافت جایزه تحقیقاتی والتر هوبر در زمینه نوآوری حوزه عمران انتخاب می‌کند.

کاوه مدنی، استاد ایرانی این جایزه را به خاطر تحقیقات پیشرو در توسعه روش های تخصیص منابع محدود آب از طریق تلفیق مفاهیم حل مناقشات و نظریه بازی ها برای استفاده درسامانه‌های پیچیده منابع آب از انجمن مهندسان آمریکا دریافت کرده است و طرح او در مسائل محیط زیست، آب و انرژی مورد توجه قرار گرفته است.

این دومین جایزه ای است که کاوه مدنی از انجمن مهندسان آمریکا دریافت کرده و او برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ توسط این انجمن به عنوان یکی از 10 چهره جدید مهندسی عمران انتخاب شده بود که افتخاری بزرگ برای صنعت آموزش و محیط زیست ایران است. همچنین اتحادیه علوم زمین اروپا نیز در سال گذشته او را به دلیل نقش بنیادی در تلفیق نظریه‌ بازی‌ها و روش های متفاوت تحلیل تصمیم گیری با سامانه های مرسوم مدیریت منابع آب به عنوان یکی از 4 دانشمند برجسته جوان در سال ۲۰۱۶ معرفی کرد.

کاوه مدنی در سال ١٣٨٢ و در مقطع کارشناسی رشته مهندسی عمران از دانشگاه تبریز فارغ‌التحصیل شد و پس از آن برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به کشور سوئد مهاجرت گرد و در سال ۱۳۸۴ در رشته منابع آب از دانشگاه لوند فارغ‌التحصیل شد؛ سپس او در سال ۱۳۸۸ مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته مهندسی عمران و محیط زیست از دانشگاه کالیفرنیا، دیویس اخذ کرد. کاوه مدنی در نهایت دکتری خود را در رشته اقتصاد و سیاست محیط‌ زیست در دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید گذراند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵