کد مطلب: 97312
 
گواهینامه ۵ستاره پتروشیمی بندر امام
 
شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام موفق به کسب گواهینامه ۵ ستاره تعالی سازمانی در مقیاس سازمان‌های بزرگ از بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲
شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام موفق به کسب گواهینامه ۵ ستاره تعالی سازمانی در مقیاس سازمان‌های بزرگ از بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) شد.
به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندر امام، بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM)، بر هشت اصل بنیادی نتیجه گرایی، مشتری مداری، رهبری و ثبات در مقاصد، توسعه و مشارکت کارکنان، یادگیری، نوآوری و بهبود، توسعه شرکت‌ها و مسئولیت اجتماعی شرکت استوار است.

پتروشیمی بندرامام بیش از ۲۵ گواهینامه، تندیس و تقدیرنامه ملی و بین المللی از مراجع داخلی و خارجی کسب کرده است که بیشتر در زمینه بهبود کیفیت، رعایت محیط زیست، بهره وری، بهبود تولید، مدیریت و مصرف بهینه انرژی بوده است.

پتروشیمی بندر امام در سال ۱۳۸۸ نیز موفق به کسب گواهینامه ۵ ستاره تعالی در مقیاس سازمان‌های بزرگ از بنیاد مدیریت کیفیت (EFQM) اروپا به عنوان نخستین شرکت ایرانی شده بود .

شایان ذکر است که پتروشیمی بندر امام به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات پتروشیمیایی در ایران با عرضه و صادرات ۳۰ نوع فرآورده به بازارهای داخلی و خارجی نقشی بسزا را در اقتصاد ملی کشور برعهده دارد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵