کد مطلب: 91651
 
ترکیب نیروی انسانی در یاران شمالی
 
باقرزاده گفت: در سایت یاران شمالی ما 31 نفر ناظر مقیم در بخش سطح الارضی و 16 ناظر نیز در بخش تحت الارضی داشته ایم که تیم نظارتی کارفرما بوده و به صورت دائم در منطقه حضور داشته اند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸
باقرزاده گفت: در سایت یاران شمالی ما 31 نفر ناظر مقیم در بخش سطح الارضی و 16 ناظر نیز در بخش تحت الارضی داشته ایم که تیم نظارتی کارفرما بوده و به صورت دائم در منطقه حضور داشته اند.

آرش باقرزاده مجری طرح توسعه میدان نفتی یاران شمالی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره عدم تناسب در بکارگیری نیرو در ستاد و مناطق عملیاتی وزارت نفت با بیان اینکه در همه پروژه های کشور یک ستاد و یک پروژه تعریف شده است، گفت: در تمامی پروژه ها برخی کارهای document work است اما قرار نیست همه در سایت حضور داشته باشند و کار papar work انجام دهند، برخی کار مهندسی و مناقصه و ضمانت نامه بانکی انجام می دهند و هر کس تخصص خودش را دارد، بنا بر این پروژه ادغامی از این دو گروه است.

وی تصریح کرد: در سایت یاران شمالی ما 31 نفر ناظر مقیم در بخش سطح الارضی و 16 ناظر نیز در بخش تحت الارضی داشته ایم که تیم نظارتی کارفرما بوده و به صورت دائم در منطقه حضور داشته اند، حتی ما دفتر اهواز را تعطیل و به سایت انتقال دادیم و تیم 60 نفری نظارتی در سایت داشتیم.

باقرزاده ادامه داد: طی مدت اجرای پروژه حدود 1700 نفر روزانه در سایت کار کرده که کنترل گروه را به عهده داشتند و تیم تهران نیز 12 یا 13 نفر بوده اند، البته مجری طرح در تهران حضور دارد تا کارهای مناقصات و پیگیری ها را انجام دهد، ولی حتی او هم هفته ای یک تا دو روز در سایت حضور داشته است.

وی خاطرنشان کرد: تمام گروه 12 نفری جز گروه مالی که در تهران حضور دارند هم به صورت برنامه ریزی شده در سایت حضور داشته و توانسته اند پروژه یاران را به جواب برسانند.

مجری طرح توسعه یاران شمالی یادآور شد: پروژه یاران شمالی که یکی از پروژه هایی بوده که پیشرفت خوبی داشته و در آبان ماه سال 95 به تولید رسید.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵