کد مطلب: 106133
 
آمادگی برای مقابله با تحریم ها
 
عضو هیات مدیره شرکت ملی نفتکش با اشاره به تحریم‌های پیش رو اظهار کرد: این شرکت آمادگی کامل برای مقابله با تحریم‌ها را دارد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰

عضو هیات مدیره شرکت ملی نفتکش با اشاره به تحریم‌های پیش رو اظهار کرد: این شرکت آمادگی کامل برای مقابله با تحریم‌ها را دارد.

به گزارش ایسنا مقیمی در نشست خبری که امروز برگزار شد با اعلام خبر فوق افزود: در تحریم‌های سال‌های قبل روند صادرات نفت برای یک روز و حتی یک لحظه هم متوقف نشد.

مستند حادثه سانچی ساخته می شود

وی در ادامه با اشاره به حادثه سانچی گفت: برای بررسی بیشتر علت این حادثه یک تیم دانشگاهی تشکیل شده است که قرار است مستند این حادثه را با توجه به وقایعی که رخ داده است، بسازد تا با شبیه‌سازی، اطلاعات بیشتری از جزئیات این حادثه به دست آید.

عضو هیات مدیره شرکت ملی نفتکش با تاکید بر اینکه بخش عمده‌ای از حق و حقوق خانواده‌های سانچی موکول به انحصار وراثت است، گفت: آنچه که در اختیار شرکت ملی نفتکش بوده، به صورت هبه به خانواده‌ها داده شده است. تاکنون انحصار وراثت برای ۱۱ خانواده از ۳۰ خانواده انجام شده است. شرکت ملی نفتکش تلاش زیادی کرد تا بتواند برای شهیدان حادثه سانچی گواهی فوت دریافت کند. در غیر این صورت این شهیدان مفقودالاثر حساب می شدند.

مقیمی ادامه داد: به هر خانواده تاکنون مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان داده شده و بدهی وام و معوقات شهیدان در شرکت ملی نفتکش طبق مصوبه هیات مدیره بخشیده شده است. همچنین به این شهیدان با یک درجه ارتقا مستمری تعلق می‌گیرد و یکی از اعضای خانواده آنها می‌تواند در شرکت ملی نفتکش مشغول به کار شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵