کد مطلب: 109031
 
مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران :
اختصاص چهار دستگاه پمپاژ سنگین و 20 دستگاه پمپ های سبک برای جمع آوری روان آب ها
 
مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران از اختصاص چهار دستگاه پمپاژ سنگین (پمپ تراک) و 20 دستگاه پمپ های سبک ( پمپ های رودخانه ای) برای جمع آوری روان آب ها در سطح کلانشهر اهواز و شهرستان کوت عبدالله خبر داد .
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲
به گزارش خبرنگار نکونیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران فرشید قاسمی با اشاره به پیامدهای ناشی از بارندگی های سیل آسای اخیر در سطح استان خوزستان و بالا آمدن آب رودخانه های کارون، دز و کرخه، گفت: حسب دستور مدیرعامل، ناوگان خدمات فنی شرکت از نخستین روز در حالت آماده باش درآمد .
وی افزود: در این ارتباط چهار دستگاه پمپ تراک آماده ارائه خدمات گردید که یک دستگاه آن به اضافه سه دستگاه پمپ سبک در موقعیت ایستگاه مرکزی برق شمال غرب اهواز استقرار و با جمع آوری به موقع آب های سطحی نقش موثری در پیشگیری از ورود آب به تجهیزات ایستگاه و مانع قطعی برق شبکه گردید .
قاسمی اظهار کرد: دومین دستگاه به همراه یک دستگاه پمپ رودخانه ای در نزدیکی بیمارستان گلستان اهواز مستقر و تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار بشکه از روان آب ها که وارد شبکه فاضلاب شهری شده بود را تخلیه و به رودخانه برگشت داده است .
مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران گفت: پمپ تراک سوم نیز در منطقه شرق کارون در کوت عبدالله استقرار و تا به حال ۱۰ هزار بشکه آب را جمع آوری و به رودخانه پمپاژ کرده است .
وی افزود: در زمان حاضر دو دستگاه پمپ تراک در ساختمان مرکزی و همچنین کارگاه یک آماده بکار تا در صورت نیاز، نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمایند .
قاسمی اظهار کرد: در همین حال ۲۰ دستگاه پمپ های سبک موسوم به کف کش یا رودخانه ای تدارک دیده شده که چهار دستگاه آن در مناطق مختلف اهواز به کارگیری و ۱۶ دستگاه برای کاربست در مواقع لزوم در حالت آماده به کار می باشند
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵