داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 18210
 
بروجردی: نسخه‌ای از گزارش نهایی حادثه۲۲بهمن قم به رهبر انقلاب تقدیم شد
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کار تهیه گزارش حادثه ۲۲ بهمن قم در کمیسیون امنیت ملی به پایان رسید٬ گفت: در جلسه روز گذشته کمیسیون مصوب شد یک نسخه از گزارش تهیه شده به محضر رهبر معظم انقلاب ارسال شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۳
علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خانه ملت٬ درباره قرائت گزارش حادثه ۲۲بهمن قم در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ گفت: گزارش تهیه شده از حادثه ۲۲بهمن قم روز گذشته طبق روال قانونی در جلسه سه ساعته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به بحث گذاشته شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محتوای گزارش تهیه شده با موافقت اعضای کمیسیون به تصویب رسید٬ گفت: گزارش تدوین شده برای سیر مراحل آینده در اختیار هیات رئیسه مجلس قرار گرفته است.

وی٬ افزود: نحوه ارجاع گزارش تهیه شده به مقامات بالاتر همانند وزارت اطلاعات بستگی به نظر هیات رئیسه دارد که چگونه بخواهد این گزارش را برای روشن شدن افکار عمومی منتشر کند.

بروجردی ادامه داد: در جلسه روز گذشته کمیسیون مصوب شد یک نسخه از گزارش تهیه شده به محضر مقام معظم رهبری ارسال شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ تصریح کرد: طبق روال قانونی کمیسیون و مقررات مجلس کار تهیه گزارش مرحله کمیسیونی خود را طی کرد و در اختیار هیات رئیسه قرار گرفت تا تصمیم‌گیری نهایی برای انتشار جزئیات آن اخذ شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵