کد مطلب: 100102
 
سدهای آبی کشور درانتظار مدیر جدید
 
در روزهای اخیر مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران از ادامه کار در این شرکت انصراف داد و وزیر نیرو نیز درخواست بازنشستگی وی را پذیرفت تا شرکت متولی سدهای آبی کشور در انتظار مدیر جدید باشد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶
در روزهای اخیر مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران از ادامه کار در این شرکت انصراف داد و وزیر نیرو نیز درخواست بازنشستگی وی را پذیرفت تا شرکت متولی سدهای آبی کشور در انتظار مدیر جدید باشد.

به‌گزارش ایسنا، محمدرضا رضازاده از سال ۱۳۸۹ سکاندار شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران بوده، اما اکنون دیگر تمایلی به ادامه فعالیت در این حوزه ندارد. با این‌حال بر اساس دستور وزیر نیرو قرار شده تا انتصاب مدیر جدید سرپرستی این شرکت را عهده دار باشد.

وی فارغ‌التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی بوده و در طول سال‌های ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۰ نیز مدیر عامل سازمان آب منطقه‌ای فارس، بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد و پس از آن تا سال ۱۳۸۲ مدیر کل امور قراردادهای سازمان مدیریت منابع آب ایران بوده است.

رضازاده همچنین در سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۳ مدیر امور شرکت‌های مشاوره‌ای و پیمانکاری ساتکاب و همزمان نایب رییس هیات مدیره شرکت سابیر و رییس هیات مدیره شرکت پیماب بوده است.

علاوه‌بر این او که معاونت عمرانی استاندار تهران و معاونت برنامه‌ریزی استاندار خوزستان را در پرونده خود دارد، از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸ مسوولیت استانداری فارس را نیز بر عهده داشته و از سال ۱۳۶۱ تا ۱۳۷۱ در بخش‌های فنی و مهندسی سپاه، مسوولیت‌های مختلفی را انجام داده است.

گفتنی است شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در سال ۱۳۶۸ تأسیس شد. رسالت اصلی این شرکت بالفعل کردن بخش قابل توجهی از پتانسیل های کشور در زمینه انرژی برق آبی و توسعه تأسیسات ذخیره و انتقال آب است که ایجاد، توسعه و تکمیل طرح‌ها و پروژه های تأمین و انتقال آب و تولید انرژی برق‌آبی شامل نیروگاه های برق آبی و تأسیسات تلمبه ذخیره‌ای و همچنین انجام خدمات مدیریت طرح بر عهده این شرکت گذاشته شده است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵