کد مطلب: 68125
 
تصمیم کمیته سه نفره برای نفت تهران
 
بازرس حقوقی سابق باشگاه نفت تهران با انتقاد شدید از وضعیتی که برای این باشگاه رخ داده، گفت: عده‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی همه کار کردند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تا تیم ضربه بخورد و حالا مدعی شده‌اند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۲
بازرس حقوقی سابق باشگاه نفت تهران با انتقاد شدید از وضعیتی که برای این باشگاه رخ داده، گفت: عده‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی همه کار کردند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تا تیم ضربه بخورد و حالا مدعی شده‌اند.

حسین آل اسحاق،درباره آخرین وضعیت این باشگاه و مراحل واگذاری آن گفت: کار در حال انجام است. من تاکنون عضو ناظر بودم و حق رای نداشتم. مزایده برگزار شد و ما گزارش کامل آن را به مسئولان ارشد دادیم و حالا کمیته‌ سه نفره متشکل از یک معاون وزیر ورزش، یک معاون وزیر نفت و مشاور وزیر نفت تصمیم نهایی را برای واگذاری این باشگاه خواهند گرفت.

آل اسحاق درباره اظهار نظر مدیر روابط عمومی باشگاه نفت مبنی بر این که دو نفر در روند واگذاری نقش ایفا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، گفت: تایید این حرف را باید از همان کسی بگیرید که آن را گفته است. ما فقط آنچه را وزیر ورزش و جوانان دستور داده بود انجام دادیم و مدارک را دسته‌بندی کردیم و آن را به کمیته‌ سه نفره تحویل دادیم و حالا هم نه دو نفر که آن سه نفر در واگذاری نقش ایفا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

بازرس حقوقی سابق باشگاه نفت درباره وضعیتی که این باشگاه دچارش شده است نیز، گفت: این تصمیم غلطی بود که گرفته شد. گره‌ای که می‌شد در دولت تدبیر و امید با سرپنجه تدبیر با دست باز شود با دندان باز کردند. باز که نشد هیچ، ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلکه آن را بریدند و فکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ند که درست می‌‌‌‌‌‌‌شود. با این روند در آینده‌ای نزدیک همین اتفاق بر سر صنعت نفت آبادان خواهد افتاد.

او درباره حقوق عقب مانده کارمندان و بازیکنان باشگاه نفت که تا بیش از شش ماه هم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد، افزود: هر کسی که باشگاه را بخرد باید به تعهدات مالی آن نیز عمل کند چون این جزو شروط اصلی است که وزیر قرار داده و نباید از آن تخلف کرد.

آل اسحاق ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داد: قانونی وجود دارد به نام قانون "چمن زن" به این معنی که هر کسی سر بلند کند سرش را می‌زنند. در ژاپن اگر کسی بخواهد جای مدیرش را بگیرد سعی می‌کند او را به مقام بالاتر برساند، اما در این جا سعی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند که مدیرشان را پایین بکشند. متاسفانه در باشگاه نفت عده‌ای فقط به دنبال فرصت برای خود بودند و بیشترین ضربات را هم خود آنها زدند.

او ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داد: از وقتی که تیم‌مان به لیگ برتر آمد این عده پیش وزیر و وکیل رفتند و از تیم و مدیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عامل و همه چیزش بد گفتند و ذهن وزیر را خراب کردند. آنها هر چه از دستشان بر آمد کردند که به تیم ضربه بزنند و به وزیر فشار بیاورند و جو سازی کنند، اما حالا مدعی هستند که حامی باشگاه‌اند و به آن علاقه دارند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵