داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 88925
 
جاده هراز بسته شد
 
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران گفت: جاده هراز از ساعت 12 ظهر شنبه به مدت 3 روز به دلیل اجرای عملیات ایمن سازی، به روی خودروهای عمومی بسته است.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران گفت: جاده هراز از ساعت 12 ظهر شنبه به مدت 3 روز به دلیل اجرای عملیات ایمن سازی، به روی خودروهای عمومی بسته است.

احمدآفرین محمدزاده در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: به منظور ایمن سازی و اصلاح شیب شیروانی راه در جاده هراز (منطقه پیچ ابتهاج)، این محور از ساعت 12 تا ساعت 18 امروز و روزهای یکشنبه و دوشنبه نیز از ساعت 6 صبح تا ساعت 18 بسته خواهد بود.
وی با اشاره به سامانه پیام کوتاه 10000141 و تلفن گویای 141 برای اطلاع رسانی به مسافران از وضعیت راه های استان مازندران، از رانندگان وسایل نقلیه خواست در ایام انسداد این محور ضمن رعایت کلیه نکات ایمنی و با احتیاط از طریق دیگر راه های ارتباطی استان تردد کنند.
مازندران با دارا بودن سه محورشریانی با پایتخت کشور از جمله استانهایی است که راه های ارتباطی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
این استان 10 هزار و 700 کیلومتر جاده اصلی و فرعی دارد که 3 هزار کیلومتر آن جاده اصلی است و محور هراز پرترافیک ترین جاده استان و کشور محسوب می شود که در فصل زمستان با ریزش سنگ ها از دامنه کوه مواجه است و در فصل تابستان برای جلوگیری از ریزش سنگ ریزه ها طرح ترانشه برداری و ایمن سازی توسط اداره کل راهداری استان مازندران اجرایی می شود که گاه تا یک ماه این روند ادامه خواهد داشت.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵