کد مطلب: 103983
 
"جدول زمانی" در خواست های آمریکا از کره
 
یکی از مقام‌های ارشد دفاعی آمریکا گفت، دولت واشنگتن به زودی یک جدول زمانی را برای کره شمالی ارائه می‌کند که حاوی درخواست‌های خاص است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۶

یکی از مقام‌های ارشد دفاعی آمریکا گفت، دولت واشنگتن به زودی یک جدول زمانی را برای کره شمالی ارائه می‌کند که حاوی درخواست‌های خاص است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، این جدول زمانی پس از نشست تاریخی میان کیم جونگ اون، رهبری کره شمالی و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در سنگاپور ارائه می‌شود.

این مقام ارشد دفاعی آمریکا به جزئیات درباره این درخواست‌های خاص اشاره نکرد اما گفت که این جدول زمانی به قدر کافی سریع است که سطح تعهدات کره شمالی را مشخص کند.

وی که خواست نامش فاش نشود، ادامه داد: ما متوجه خواهیم شد که آیا کره شمالی به تعهداتش با حسن نیت عمل می‌کند یا خیر. درخواست‌های خاصی خواهیم داشت و جدول زمانی خاصی هم وجود دارد.

در همین حال، جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا در آغاز سفر یک هفته‌ای خود به چین، کره جنوبی و ژاپن گفت که تصمیم ترامپ در تعلیق مانورهای نظامی شامل رزمایش‌ها در اوت و دو رزمایش در مقایس کوچکتر با هدف آموزش نظامی است.

انتظار می‌رود که مساله کره شمالی در مذاکرات ماتیس با مقام‌های ارشد چینی مطرح شود. وی سپس به کره جنوبی می‌رود و در ۲۹ ژوئن وارد ژاپن می‌شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵