کد مطلب: 80437
 
جزئیات حادثه پالایشگاه شازند
 
جمشیدی گفت: در حال حاضر شرایط تعریف شده و نرمال است و ما نیز ذخیره کافی خوراک داریم و زمانی هم که واحد راه اندازی شود، کمبود ایجاد شده با تولید بیشتر جبران می شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۳
جمشیدی گفت: در حال حاضر شرایط تعریف شده و نرمال است و ما نیز ذخیره کافی خوراک داریم و زمانی هم که واحد راه اندازی شود، کمبود ایجاد شده با تولید بیشتر جبران می شود.

علی جمشیدی مدیر عامل پالایشگاه شازند اراک در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره حادثه در پالایشگاه شازند اظهار داشت: شب گذشته جرقه ای در استک بویلر کوچک یکی از واحدها رخ می دهد که در حد شبهه انفجار بوده و مشکل خاصی رخ نداده است.

وی افزود: این حادثه در واحد RFCC اتفاق افتاده که تا بعد از ظهر رفع شده و واحد نیز تا شب راه اندازی می‌شود.

جمشیدی تصریح کرد: در حال حاضر شرایط تعریف شده و نرمال است و ما نیز ذخیره کافی خوراک داریم و زمانی هم که واحد راه اندازی شود، کمبود ایجاد شده با تولید بیشتر جبران می شود.

وی خاطرنشان کرد: همیشه خوراک و محصولات تولیدی ما در هر واحد پالایشگاه به مدت 15 روز ذخیره سازی می شود و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

مدیر عامل پالایشگاه شازند یادآور شد: رخ دادن حادثه های این چنینی در پالایشگاه ها عادی است اما برخی افراد که بازمانده دولت قبلی بوده و آسانسوری ارتقای سمت پیدا کرده بودند و به دلیل عدم شایستگی در سمت های پایین تری منصوب شدند، به محض مشاهده حتی یک دود کوچک آن را پیراهن عثمان کرده و به دنبال جریان سازی و تخریب هستند.

وی ادامه داد: بروز این اشکالات روزمره است اما متاسفانه برخی فقط با موبایل دنبال پخش خبر و شایعه پراکنی هستند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵