داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 85397
 
کاندیداهای انتخابات کجا رای دادند؟
 
۴ نامزد اصلی انتخابات و ۲ کاندیدای انصرافی امروز با حضور در پای صندوق‌های رای، مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کردند.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶
۴ نامزد اصلی انتخابات و ۲ کاندیدای انصرافی امروز با حضور در پای صندوق‌های رای، مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کردند.
به گزارش پایگاه خبری فریادگر، این انتخابات با ۶ نامزد احراز صلاحیت شده آغاز شد اما در فاصله باقیمانده تا ۲۹ اردیبهشت ابتدا محمدباقر قالیباف و سپس اسحاق جهانگیری به نفع ابراهیم رئیسی و حسن روحانی از صحنه رقابت کنار رفتند تا مردم امروز برای انتخاب رئیس جدید پاستور از بین حسن روحانی، مصطفی هاشمی طبا، ابراهیم رئیسی و مصطفی میرسلیم پای صندوق های آرا بروند. هرچند که موتلفه از میرسلیم خواست از انتخابات انصراف دهد اما او در صحنه باقی ماند. مصطفی هاشمی طبا هم که گفته به روحانی رای بدهید و خودش هم به روحانی رای میدهد انصراف نداده است.
اما امروز کاندیداها در کجا رای دادند؟ روحانی همانگونه که پیشبینی می شد به حسینیه ارشاد رفت. ابراهیم رئیسی در مسجد ارشاد شهرری رای داد. هاشمی طبا در مدرسه شهید قاسم زاده و میرسلیم در مسجد قبا رای خود را به صندوق انداختند. اسحاق جهانگیری که به سود روحانی کناره گیری کرده بود همراه با همسرش در حسینیه ارشاد رای داد اما قالیباف به اردبیل رفت و در مسجد حضرت ابوالفضل رای داد. او درباره حضورش در اردبیل گفت : دلیل حضور من در اردبیل این بود که دوشنبه قرار بود به این شهر بیایم و مردم نیز حضور پیدا کرده بودند. اما به دلیل بحث های کاری توفیق پیدا نکردم در جمع مردم حضور داشته باشم. به دلیل آنکه دوشنبه در جمع مردم حضور نداشتم، تشخیص دادم به پاس حضور مردم و تقدیر و تشکر از آنها، امروز در یکی از مناطق محروم اردبیل همراه سایر مردم ایران رای بدهم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵