داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 92048
 
وضعیت آزادراه کنارگذر جنوبی تهران
 
معاون وزیر راه و شهرسازی آخرین وضعیت کنارگذر جنوبی تهران را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
معاون وزیر راه و شهرسازی آخرین وضعیت کنارگذر جنوبی تهران را تشریح کرد.


به گزارش ایسنا، طبق اعلام خیرالله خادمی در حال حاضر این پروژه مهم به پیشرفت ۳۰ درصدی رسیده و در قطعه چهارم نیز که یکی از مهم‌ترین بخش این پروژه به حساب می‌آید، پیشرفت ۶۳ درصدی نهایی شده است.

این قطعه که از قم تا گرمسار را به طول ۳۸ کیلومتر شامل می‌شود، با سرعتی قابل توجه در مسیر تکمیل قرار گرفته تا جایی که طبق اعلام خادمی روزانه ۳۰۰۰ تن آسفالت ریزی جدید در آن صورت می‌گیرد.

شرکت ساخت اعلام کرده کار تکمیل این پروژه آزادراهی به شکلی جلوتر از برنامه‌ریزی ابتدایی در دست پیگیری است و این شرکت در کنار ساخت جاده طرح‌هایی مانند مجتمع های خدمات رفاهی و درخت‌کاری در اطراف آزادراه را نیز پیگیری می‌کند.

به گزارش ایسنا، آزادراه کنارگذر جمهوری تهران در ۱۵۸ کیلومتر از محدوده صنعتی آب یک در آزادراه کرج- قزوین آغاز شده و پس از عبور از مناطق نظرآباد، هشتگرد و اشتهارد، آزادراه تهران- ساوه را قطع می‌کند تا در نهایت به شهرک صنعتی چرم‌شهر در آزادراه قم- گرمسار متصل شود.

طبق برآوردهای صورت گرفته با افتتاح این آزادراه بخش قابل توجهی از بار ترافیکی اتصال راه‌های غربی کشور به شرق تهران مدیریت خواهد شد و ضمن افزایش ایمنی پیش بینی می‌شود بخش قابل توجهی از بار ترافیکی آزادراه قزوین- کرج نیز کاهش یابد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵