داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 93722
 
نرخ خدمات جانبی و جالب پست
 
شرکت ملی پست نرخ برخی خدمات جانبی و جالب خود را منتشر کرده که صدور تمبر اختصاصی یا چاپ متن و آدرس‌نویسی کارت پست تا رهگیری مرسولات و دریافت پیامک دریافت مرسوله که البته با نرخ تقریبا مناسبی از آن جمله هستند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹
شرکت ملی پست نرخ برخی خدمات جانبی و جالب خود را منتشر کرده که صدور تمبر اختصاصی یا چاپ متن و آدرس‌نویسی کارت پست تا رهگیری مرسولات و دریافت پیامک دریافت مرسوله که البته با نرخ تقریبا مناسبی از آن جمله هستند.

به گزارش ایسنا، شرکت ملی پست نرخ برخی خدمات جانبی خود را برای مشتریانش ارائه کرد که در بین آنها علاوه بر خدمات ضروری و تسهیل‌گر برخی خدمات لوکس یا تفننی هم به چشم می‌خورد. لیست و قیمت برخی از این خدمات جانبی در زیر آمده است.

اضافه نرخ خدمات مربوط به مرسولات شکستنی، مرسولات حاوی مایعات، مرسولات غیر استاندارد و یا فاقد کدپستی فرستنده یا گیرنده تا ۲۵ درصد نرخ خدمات در حالت عادی همچنین اضافه نرخ قبول مرسولات ثبتی از مقر فرستنده تا ۳۰ درصد تعرفه سرویس پست ویژه شهری تا یک کیلوگرم متناظر با رده مسافتی (تهران، مرکز استان و شهرستان) تعیین شده است.

همچنین نرخ قبول مرسولات خارج از وقت اداری به ازای هر مرسوله بعد از ساعات اداری تا ساعت ۲۰، مبلغ ۳.۸۰۰ ریال و بعد از ساعت ۲۰ و روزهای تعطیل مبلغ ۷.۸۰۰ ریال است.

شرکت ملی پست همچنین نرخ استرداد مرسوله، تغییر نشانی، صدور مطالبه نامه اعم از فیزیکی یا الکترونیکی، تعیین سرنوشت و صدور قبض المثنی مرسولات داخله را ۱۷.۰۰۰ ریال تعیین کرده است. برای استعلام رهگیری مرسولات ثبتی (SMS-USSD) و اعلام الکترونیکی به فرستنده مبنی بر تایید توزیع نامه به گیرنده (SMS) هم شرکت پست مبلغ ۱.۰۰۰ ریال را معین کرده است.

برای استعلام نرخ پستی (SMS-USSD)، استعلام نشانی دفاتر پستی (SMS-USSD)، اعلام الکترونیکی به گیرنده مبنی بر ورود نامه به شهر مقصد (SMS)، اعلام الکترونیکی به گیرنده مبنی بر قبول نامه آدرس وی(SMS) نیز کارمزد ۱.۰۰۰ ریال تعیین شده است. همچنین ثبت نام اینترنتی ۱۷.۰۰۰ ریال، تمبر شخصی در یک برگه (A۴) ۲۰۰.۰۰۰ ریال و در یک برگه(A۵) ۱۱۰.۰۰۰ ریال است.

ثبت نام کارت ملی هوشمند غیر از تحویل آن ۱۰۰.۰۰۰ ریال، چاپ متن، پاکت گذاری و آدرس نویسی پاکت کارت پستال بر اساس انتخاب مشتری ۱۷.۰۰۰ ریال مشخص شده است. همچنین هزینه خدمات برای سرویس گیرنده دوم سرویس‌های ثبتی میزان ۸۰ درصد تعرفه نشانی اول برای هریک از دو خدمت سرویس گیرنده دوم و اعمال هزینه برگشت است.

اعمال هزینه برگشت مرسولات ثبتی داخلی اعم از شهری و بین شهری برای کلیه مرسولات تحت پوشش به میزان ۶۰ درصد صورتحساب خدمات پستی _به استثنای لفاف_ اخذ شده در هنگام قبول مرسوله در واحد مبدا تعیین شده است.

خدمات صدور شناسه الکترونیکی ۳.۰۰۰ ریال، خدمات استعلام نیابتی به ازای هر استعلام ۲۰.۰۰۰ ریال و پست یافته نیز به ازای هر مدرک ۷.۴۰۰ ریال و به ازای مدارک بعدی ۱۰.۰۰۰ ریال شامل پاکت گذاری، آدرس نویسی و توزیع سفارشی با تحویل در باجه تا ۵۰ درصد تعرفه فوق است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵