کد مطلب: 94082
 
توضیحات هلدینگ خیج فارس
 
روابط عمومی هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس خبر انتصاب رضا نوروز زاده مدیرعامل سابق شستا به جای عادل نژاددسلیم در مدیریت این هلدینگ را رد کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰
روابط عمومی هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس خبر انتصاب رضا نوروز زاده مدیرعامل سابق شستا به جای عادل نژاددسلیم در مدیریت این هلدینگ را رد کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس، خبر مربوط به تغییر و جابجائی صورت گرفته در هلدینگ خلیج فارس که از سوی برخی سایتها منتشر شده شدیدا" تکذیب می‌شود.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان موفق ترین هلدینگ تخصص پتروشیمی کشور نقش برجسته ای در توسعه طرحهای پتروشیمی کشور، افزایش تولید ، جذب سرمایه گذاری خارجی و ایجاد رونق در بازار بورس و سهام کشور داشته است اینکه این شرکت پس از چهار سال کار شبانه روزی ، تلاش مداوم و مدیریت شایسته به چنین جایگاهی از تاثیر گذاری در توسعه کشور یافته است قطعا" برای بسیاری از اذهان قابل هضم نیست و به شایعه سازی می پردازند.
توضیح اینکه این شرکت روزیکشنبه مورخ ۳۰/۷/۹۶ جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع فوق العاده خود را برگزار کرده گزارش عملکرد موفق اقدام های صورت گرفته را به اطلاع سهامداران و ذینفعان خواهد رساند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵