داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 84407
 
اجازه نمی‌دهیم ایران به کره شمالی بدل شود
 
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه دولت روحانی کرامت انسانی را به جامعه برگرداند، گفت: اجازه نخواهیم داد که ایران فردا، کره شمالی امروز شود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه دولت روحانی کرامت انسانی را به جامعه برگرداند، گفت: اجازه نخواهیم داد که ایران فردا، کره شمالی امروز شود.


به گزارش ایسنا ، سهیلا جلودارزاده شامگاه چهارشنبه 13 اردیبهشت در مراسم دیدار با کارگران و صنعتگران استان فارس با بیان اینکه امروز می‌توانیم راجع به شفافیت قانون صحبت کنیم و از هیچ فضایی نمی‌ترسیم، افزود: امروز افراد خانه نشین دوباره در حال برگشت به عرصه‌اند.
وی مهمترین خواسته مردم از روحانی را حذف افراد خودفروخته از بدنه دولت دانست و گفت: از هر ایرانی که به ١٤٠٤ فکر می‌کند با تمام وجود حمایت می‌کنیم.
جلودارزاده همچنین گفت: امروز برخی از کاندیداها سید بودن خود را مطرح می‌کنند، در حالیکه نخست وزیر دوران جنگ و خاتمی هم سید هستند و سال‌ها در کنار بزرگان مجاهدت کرده‌اند.
وی ادامه داد: ما وارث چنین افراد بزرگی هستیم و وارث کسانی هستیم که مسئولیت سخت در دولت را قبول کرده و در مقابل ناملایمی‌ها سکوت کرده‌اند. اما نهادی مانند صدا و سیما که از پول مردم این مملکت و صندوق توسعه استفاده می‌کند، حتی کلمه‌ای از عملکرد آنها یاد نمی‌کند.
عضو شورای مرکزی جمعیت زنان جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: امروز نمایندگان تهران که با یک تکرار وارد مجلس شدند، اجازه سخنرانی و حضور در شهرستان‌ها را ندارند و صدا و سیما با ترفندهای مختلف با آنها بازی می‌کند.
جلودارزاده با تصریح اینکه ما عادت کرده‌ایم و میراث چنین عزیزانی را به دوش می‌کشیم، گفت: امروز جمع شده‌ایم تا با حول و قوه الهی از میراث خود دفاع کنیم و در این مسیر افتخار می‌کنیم که هر کجا اسم از عدالت، آزادی، حق و اصلاحات به میان آید، حضور خواهیم داشت.
وی تاکید کرد: امروز اگر پشت سر روحانی و در کنار وی گام بر می‌داریم، به دلیل همگامی ایشان با سرداران سازندگی و اصلاحات است که در سخت ترین شرایط مسئولیت کشور را بر عهده گرفتند.
این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد: ایشان در طول چهار سال گذشته به پس نرفته و اقتصاد ورشکسته را با دشواری در مسیر بازسازی قرار داد.
علی اکبری، نماینده مردم شهرستان شیراز در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم پاشنه آشیل اصولگرایان در انتخابات مختلف را حضور حداکثری مردم دانست و ابراز امیدواری کرد که ٢٩ اردیبهشت همه مردم استان فارس همگام با همه هموطنان پای صندوق های رای حاضر شوند و به عقلانیت دوباره رای دهند.
اکبری در توضیح این گفته خاطرنشان کرد: در یک برهه از تاریخ مردم ما با صندوق‌های رای قهر کردند و تبعات جبران ناپذیری در کشور حادث شد.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دفعات در مجلس مشاهده کرده‌ایم که با یک رای کم و زیاد، طرح‌ها رد و یا تصویب شده است، خاطرنشان کرد: شهر شیراز و استان فارس باز هم همچون همیشه، رای به تعامل خواهند داد.
مسعود رضایی دیگر نماینده مردم شیراز در مجلس نیز با بیان اینکه حکومت‌هایی پایدار خواهند بود که بر مبنای افکار و اندیشه مردم و فلسفه دموکراسی شکل گرفته باشند، به تشریح ویژگی‌هایی پرداخت که در انتخابات به عنوان یکی از اصول دموکراسی بروز و ظهور پیدا می‌کند.
رضایی احساس آزادی و بیان آزادانه انتقادات را در مقطع کنونی از دولت جمهوری اسلامی یک نعمت گرانقدر خواند و افزود: اندیشه‌ای که ما را به دور هم جمع کرده، اندیشه اصلاحات به معنای صلح، برقراری و شفافیت قانون و رفع تبعیض است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی که اعتقاد دارد با نعمت زبان و بیان است که افراد به گرد هم می‌آیند، گفت: در اندیشه اصلاح طلبانه، هدف بیداری و آگاهی است و ما معتقدیم که مردم باید آزادانه بدور از حذف اقلیت ها دست به گزینش اصلح بزنند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵