داخلی اقتصاد خبر
۱
 
کد مطلب: 92507
 
آمریکا و ژاپن را به تلی از خاکستر تبدیل می‌کنیم
 
کره شمالی تهدید کرد که ژاپن را غرق و آمریکا را با خاک یکسان خواهد کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
کره شمالی تهدید کرد که ژاپن را غرق و آمریکا را با خاک یکسان خواهد کرد.


به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز ، کمیته کره‌ای صلح در آسیا و اقیانوسیه که وظیفه نظارت بر روابط خارجی کشور را برعهده دارد شورای امنیت سازمان ملل را "ابزار شیطان" دانست و خواستار برچیده شدن این شورا شد .

در بیانیه‌ای که توسط خبرگزاری رسمی کره شمالی منتشر شد، این کمیته اعلام کرده است که چهار جزیره ژاپن باید به وسیله یک بمب اتمی غرق شوند چرا که دیگر به وجود همسایه‌ای به نام ژاپن نیازی نیست.

این کمیته همچنین در تهدید آمریکا اعلام کرده است: ما سرزمین آمریکا را به تلی از خاکستر و تاریکی تبدیل می‌کنیم همچنین عصبانیت خود را با بکارگیری تمامی ظرفیت‌های تلافی جویانه خود که در حال حاضر آماده اجراست، به نمایش خواهیم گذاشت.

در واکنش به این بیانیه یوشیهید سوگا، دبیر کابینه ژاپن این سخنان را بسیار تحریک آمیز و آتش افروزانه خواند و گفت: این اظهارات غیرقابل قبول تنش‌های منطقه‌ای را تشدید خواهد کرد.
Share/Save/Bookmark


رضا
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۲۳ ۱۲:۳۹:۳۹
در اینکه شورای امنیت در حال زورگویی و دیکته کردن خواست های خود بر کشورها هست ،شکی نیست ،سلاح هسته ای و آزمایش موشکی اگر بد هست چرا همین اعضای شورای امنیت خودشان دارند ،باید کشورها از کره شمالی در برابر زورگویی آمریکا حمایت کنند
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵