کد مطلب: 95649
 
حضور روحانیون در مناطق زلزله زده
 
درپی وقوع زلزله در شامگاه یکشنبه (۲۱ آبان‌ماه) در مناطق غرب کشور نخستین گروه از روحانیون صنعت نفت برای کمک به هموطنان آسیب دیده اعزام شدند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
درپی وقوع زلزله در شامگاه یکشنبه (۲۱ آبان‌ماه) در مناطق غرب کشور نخستین گروه از روحانیون صنعت نفت برای کمک به هموطنان آسیب دیده اعزام شدند.
به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت، بنا به دستور رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت و طی حکمی از سوی احمد مجیدی دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت به حجت الاسلام والمسلمین عباس درویشی رابط فرهنگی منطقه هفت کشوری شامل استان‌های کرمانشاه، ایلام و کردستان ماموریت داده شد به همراه همه روحانیون شاغل در صنعت نفت، ضمن حضور میدانی در مناطق زلزله زده همه همت خود را برای کمک به آسیب دیدگان به ویژه امور دینی و تکفین و تدفین جان باختگان به کار گیرند.

به همین منظور نیز اقدامات زیر انجام شده است:

۱- تشکیل جلسه رابط فرهنگی و مسئول امور روحانیون منطقه هفت صنعت نفت با مدیر حوزه‌های علمیه استان کرمانشاه و امام جمعه سرپل ذهاب در حوزه علمیه این شهرستان.

۲- تقسیم روحانیون حاضر (حدود ۵۰ نفر )به سه گروه؛

- گروه امداد و کمک به زلزله‌زدگان و حمل اسباب و اثاثیه منزل بازماندگان (مسئولیت این گروه با حجت الاسلام درویشی رابط فرهنگی و مسئول امور روحانیون منطقه هفت صنعت نفت بود)

- گروه دوم مستقر در قبرستان سرپل ذهاب برای اقامه نماز میت و انجام امور شرعی جانباختگان

- گروه سوم مستقر در غسال خانه سرپل ذهاب جهت تدفین.

این ماموریت و تلاش‌های شبانه روزی روحانیون منطقه هفت ستاد اقامه نماز وزارت نفت همچنان ادامه دارد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵