کد مطلب: 44825
 
مصرف سوخت سامانه اتوبوسهای تندروی تهران چقدر است؟
 
ماهانه حدود ٧ میلیون لیتر سوخت از طریق شرکت پخش فرآورده‌های نفتی به سامانه‌های تندرو شرکت واحد توزیع و مصرف می‌شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۰
ماهانه حدود ٧ میلیون لیتر سوخت از طریق شرکت پخش فرآورده‌های نفتی به سامانه‌های تندرو شرکت واحد توزیع و مصرف می‌شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، در گفتگو با خبرنگار شانا، به همکاریهای شرکت متبوع خود با وزارت نفت اشاره کرد و گفت: شرکتهای تابعه وزارت نفت بطور کلی وظیفه تامین سوخت مصرفی ناوگان دیزلی، گازسوز و هیبریدی این شرکت را برعهده دارند، بطوریکه ماهانه حدود ٧ میلیون لیتر سوخت از طریق شرکت پخش فرآورده‌های نفتی به سامانه‌های تندرو شرکت واحد توزیع و مصرف می‌شود.

پیمان سنندجی افزود: جایگاههای سی. ان. جی نیز گاز مصرفی خود را از شبکه گاز سراسری که تحت پوشش شرکت گاز استان تهران است، تامین می‌کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به حجم بالای مصرف سوخت در شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، همکاری این شرکت با وزارت نفت تنها محدود به تحویل سوخت نبوده و کیفیت سوخت مصرفی به عنوان یکی از پارامترهای اصلی نیز متناسب با توصیه مراجع ذیربط فعال در زمینه زیست محیطی مورد رصد و کنترل قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به توزیع بنزین یورو٤ در کلانشهرهای کشور اشاره و عنوان کرد: کیفیت پایدار سوخت لازمه هرگونه سرمایه گذاری و اقدام در جهت ارتقای استاندارد زیست محیطی موتور خودروها محسوب می‌شود و هرگونه عدم انطباق سوخت و سیستم تولید نیروی اتوبوسها موجب افزایش هزینه‌های اولیه خرید و تعمیرات و نگهداری خواهد شد.

سنندجی به همکاری مستمر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی با اتوبوسرانی تهران اشاره کرد و گفت: با توجه به انتقال مسئولیت جایگاههای توزیع سوخت، بویژه جایگاههای سی. ان. جی به پیمانکاران مربوطه، شرکت پخش فرآورده‌های نفتی مکلف به انجام بازدیدهای ادواری در زمینه وضعیت ایمنی و اچ. اس. یی جایگاهها و ارائه گزارشهای لازم در جهت برطرف کردن نواقص بوده که البته این شرکت تاکنون در این زمینه نیز همکاریهای مناسب و مستمر را انجام داده است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵