۲
 
کد مطلب: 58145
 
برگزارکنندگان کنفرانس تهران، زبان انگلیسی نمی دانند؟!
گاف بنر کنفرانس تهران باز هم اصلاح نشد
 
کنفرانس قراردادهای نفتی تهران در شرایطی وارد روز دوم شد که گاف عجیب برگزارکنندگان کنفرانس تهران در وزارت نفت در بنر بزرگ ورودی کنفرانس، هنوز اصلاح نشده است تا سوژه میهمانان خارجی شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۴
کنفرانس قراردادهای نفتی تهران در شرایطی وارد روز دوم شد که گاف عجیب برگزارکنندگان کنفرانس تهران در بنر بزرگ ورودی کنفرانس، هنوز اصلاح نشده است تا سوژه میهمانان خارجی شود.
به گزارش نکونیوز، در بنر بزرگ مقابل ورودی سالن اجلاس سران، بنر بسیار بزرگی برای خوشامدگویی به کنفرانس تهران به زبان انگلیسی نصب شده که از روز اول، غلط املایی آن سوژه بسیاری از حاضران شده است. در این بنر بزرگ، واژه welcom بدون e آخر چاپ شده تا یک غلط فاحش، به بزرگترین شکل ممکن و در مهمترین محل کنفرانس – ورودی - در معرض دید همگان قرار گیرد تا مایه تمسخر حاضران شود. چنین غلط فاحشی از سوی شرکت خصوصی برگزارکننده کنفرانس تهران به نام وزارت نفت تما می شود که اولا از قدیم، نظم آن زبانزد بوده و ثانیا آشنایی با زبان انگلیسی در آن از گذشته ها موضوعی عادی قلمداد می شده، و عدم توجه شرکت برگزارکننده کنفرانس به این موضوع بسیار عجیب، قابل تامل، تاسف آور و البته نیازمند برخورد قاطع تری است.
نکته تاسف آورتر این است که هیچ یک از مسوولان برگزاری کنفرانس تهران، پس از دیدن این غلط فاحش املایی در روز نخست برگزاری کنفرانس و علیرغم تذکر مسوولان وزارت نفت، این بنر را تغییر نداده اند تا این اشتباه بزرگ در مقابل میهمانان خارجی، حیثیت کشورمان را خدشه دار کند.
امید است مسوولان برگزاری کنفرانس برای این اشتباه فاحش خود پاسخی داشته باشند؛ هر چند هر پاسخی، صرفا توجیه خواهد بود و برخورد با عاملان این اشتباه ضرورتی انکارناپذیر است.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۴-۰۹-۰۸ ۲۲:۴۹:۰۸
سلام، چرا نظرات صفحه در مورد مدیریت اکتشاف رو منتشر نمی کنید ؟ شما رو هم تهدید کردن ؟ ما امیدمون به این صفحه بود !
http://www.neconews.com/vdcipua5.t1azz2bcct.html
 
آروین
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۱۰:۳۷:۱۲
سلام
متاسفانه این اشتباهات همه گیر شده از رادیو تلویزیون بگیر تا مجلات و روزنامه ها دلیلش هم این است که سطح آموزشی کشور بسیار پایین آمده و مدارک قلابی به آقایانی که مسئولیت های حساس کشور را بدست میگیرند اعطا میشود.
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵