داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 93237
 
وزارت نیرو نیازمند مدیران مجرب
 
سرپرست وزارت نیرو گفت: آموزش در وزارت نیرو باید همراه با بهره‌وری نیروی کار باشد، چرا که استمرار در خدمات و بالابردن راندمان نیازمند تربیت مدیران مجرب و موفق است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
سرپرست وزارت نیرو گفت: آموزش در وزارت نیرو باید همراه با بهره‌وری نیروی کار باشد، چرا که استمرار در خدمات و بالابردن راندمان نیازمند تربیت مدیران مجرب و موفق است.

به ‌گزارش ایسنا، ستار محمودی در مراسم برگزاری نخستین همایش مدیران آینده صنعت برق کشور اظهار کرد: وزارت نیرو یک وزارتخانه دانش‌بنیان است؛ اما باید توجه داشت که مسئله آموزش ضمن خدمت در این وزارتخانه صرفاً یک آموزش آکادمیک نباشد، بلکه آموزش بایستی همراه با بهره وری نیروی کار باشد.

وی مهم‌ترین منبع تولید در هر سازمان را سرمایه انسانی دانست و افزود: این سرمایه می‌تواند سایر سرمایه‌ها را به گردش درآورده و باعث تولید انبوه در آن صنعت شود.

محمودی با بیان این اینکه، استفاده درست از منابع در راستای رسیدن به اهداف، از جمله وظایف مدیران خوب و عالم در سازمان است، تصریح کرد: اگر کشوری از منابع مناسب برخوردار باشد، ولی مدیران بادرایتی در آن کشور نباشند امکان هدر رفت منابع در آن کشور بسیار بالا می‌رود.

وی اظهار کرد: استمرار در خدمات، بالابردن راندمان حرکت در مرز دانش و فناوری در یک سازمان نیازمند تربیت مدیران مجرب و موفق است.

سرپرست وزارت نیرو تاکید کرد: روزانه حدود دو هزار حادثه در کشور اتفاق می‌افتد که چنانچه مدیران با درایتی وجود نداشته باشند تا این حوادث را مدیریت و مرتفع کنند، امکان ایجاد بحران در کشور افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه جهان امروز بر مدار شتاب قرار گرفته و اگر صنعتی از این مدار خارج شود حتماً به عقب باز خواهد گشت، افزود: استفاده از تجربیات گذشته و توجه دقیق و مستند کردن آن‌ها می‌تواند راهگشای آینده ما در صنعت باشد.

محمودی ادامه داد: داشتن نگاه چند بعدی از لوازم و پیش شرط‌های مدیریت خوب و موفق در یک سازمان است.

وی اضافه کرد: نگاه چند بعدی در صنعت برق که خدمات آن بنیادی بوده و می‌تواند پیامدهای وسیعی برای جامعه داشته باشد، بسیار مهم و کاربردی است
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵