داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 84336
 
شناسایی تخلف های انتخاباتی
 
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات، برای همکاری با دستگاه های نظارتی درشناسایی تخلف های انتخاباتی که درفضای مجازی رخ می دهد اعلام آمادگی کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات، برای همکاری با دستگاه های نظارتی درشناسایی تخلف های انتخاباتی که درفضای مجازی رخ می دهد اعلام آمادگی کرد.


محمود واعظی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تلاش می شود با استفاده از همه امکانات و تجهیزات موجود برای شناسایی تخلف ها اقدام و موارد را به دستگاه های نظارتی برای رسیدگی منعکس شود.
عضو هیات دولت گفت: دستگاه های نظارتی هرگونه ابهام و سووالی مطرح کنند تلاش می شود با به خدمت گرفتن همه تجهیزات نسبت به رفع ابهام ها اقدام و شفاف سازی صورت گیرد.
واعظی خاطرنشان ساخت: گرچه قانون، ورود به بحث رسیدگی به تخلف های انتخاباتی در فضای مجازی را به عهده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نگذاشته است اما هرنوع همکاری که لازم باشد انجام خواهد شد.
واعظی شبکه های اجتماعی را در افزایش آگاهی مردم موثر دانست و در این باره به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: طرفداران نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به جای تخریب دیگران، باید برنامه ها را معرفی کنند.
وی گفت: ارایه برنامه نامزدها در شبکه های اجتماعی سبب می شود آگاهی جامعه نسبت به عملکرد آن نامزد افزایش یابد و تصمیم گیری آسان تر شود.
به گزارش ایرنا، بر پایه آمارهای منتشرشده، بیش از 40 میلیون دستگاه گوشی هوشمند تلفن همراه در اختیار کاربران ایرانی قرار دارد و 30 میلیون نفر از شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنند.
انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره مجلس دهم شورای اسلامی بیست و نهم اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
نخستین مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری هشتم اردیبهشت ماه برگزار شد و دو برنامه مناظره بعدی برای پانزدهم و بیست و دوم همین ماه برنامه ریزی شده است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵