کد مطلب: 93741
 
همایش مواد آزمایشگاهی صنعت نفت
 
سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران با حمایت آموزش و پژوهش سازمان مدیریت دولتی ریاست جمهوری در روزهای یکم و دوم آذرماه امسال در مرکز همایش‌های تلاش وزارت کار برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران با حمایت آموزش و پژوهش سازمان مدیریت دولتی ریاست جمهوری در روزهای یکم و دوم آذرماه امسال در مرکز همایش‌های تلاش وزارت کار برگزار می‌شود.

به گزارش شانا، شهاب شفائیان با اشاره به برگزاری سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران اظهار کرد: این همایش هر سال با حضور مدیران آزمایشگاه، کارشناسان و متخصصان صنعت نفت از شرکت‌های دولتی و خصوصی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، واردکنندگان تجهیزات، شرکت‌های دانش بنیان، پارک‌های علم و فناوری استان‌ها و مراکز رشد به صورت تخصصی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که در ۲ دوره گذشته این همایش بیش از ۴۰۰ مدیر آزمایشگاه از شرکت‌های فعال در حوزه صنعت نفت و بیش از ۵۰ شرکت در بخش نمایشگاه حضور داشتند، افزود: هدف از این همایش حل معضلات آزمایشگاه با حضور اساتید سازمان ملی استاندارد و مدیران کنترل کیفیت و رسیدن به استانداردهای لازم صنعت نفت است.

رئیس دبیرخانه سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت در باره اهداف این همایش گفت: حضور مدیران، کارشناسان و متخصصان آزمایشگاه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و همکاری با دیگر مدیران، رسیدن به استانداردهای جهانی در آزمایشگاه‌های صنعت نفت و بالابردن کیفیت محصولات از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

به گفته وی، جلوگیری و حل معضلات ناهمخوانی استانداردها، ضوابط و مقررات فنی در کشور، نیازمندی به بازنگری جدی و مهندسی دوباره مفهوم و معنای قوانین و مقررات استاندارد، تبیین دقیق و موشکافانه دیدگاه‌ها، چالش‌ها و تجارب موفق سازمان‌ها و نهادها در استانداردسازی و اجرای استانداردهای تولیدات و خدمات، شناسایی دقیق استانداردهای تولیدات و خدمات، بررسی آثار هماهنگی استانداردها با قوانین و مقررات در سازمان‌ها و نهادهای مرتبط ضرورت شناخت بیشتر استاندارد به عنوان زیرساخت توسعه صنعت نفت، حل معضلات صنعت نفت توسط شرکت‌های خصوصی، دولتی و دانش بنیان، احیای صنعت نفت کشور از طریق همکاری با شرکت‌های خصوصی، دولتی و دانش بنیان و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌های برتر صنعت نفت ایران از دیگر اهداف این همایش است.

شفائیان گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت می توانند به سایت http://iranlabconf.ir مراجعه و یا در صورت نیاز با شماره های ٠٢١٢٢٥٠٧٧٠٩ و ٠٢١٢٢٣٢٧٨١٨ تماس گیرند.

Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵