کد مطلب: 84688
 
افزایش اشتغال با قراردادهای نفتی
 
وزیرنفت بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های عظیم صنعتگران داخلی در صنعت نفت به دور از حرف و شعار تاکید کرد و گفت: برای ایجاد اشتغال در صنعت نفت قراردادهای نفتی باید اجرا شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
وزیرنفت بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های عظیم صنعتگران داخلی در صنعت نفت به دور از حرف و شعار تاکید کرد و گفت: برای ایجاد اشتغال در صنعت نفت قراردادهای نفتی باید اجرا شود.به گزارش شانا، بیژن زنگنه امروز (دوشنبه، ١٧ اردیبهشت ماه) در بازدید از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این که به دلیل محدودیت زمان تنها از بخش کوچکی از نمایشگاه نفت بازدید کردم، گفت: از صبح امروز با بیش از ٣٠ شرکت صنعتی که مشکلاتی داشتند و به من رجوع کردند، ملاقات کردم.

وی افزود: آنچه مسلم است این که، یک سطح عظیمی از ظرفیت‌ها برای ساخت و اجرای پروژه‎ها در صنعت نفت ایجاد شده است که بیشتر آنها توانمند و شرکتهای خوبی هستند و ارتباط خوبی با شرکت‌های خارجی صاحب صلاحیت دارند یا در حال گرفتن ارتباط هستند تا بتوانند کارشان را توسعه دهند و محصولاتشان را نه تنها برای ایران بلکه به جاهای دیگر نیز صادرکنند.

وزیرنفت با بیان این که برای این ظرفیت‌ها باید بدور از حرف و شعارکار ایجاد کرد، افزود: تعریف پروژه یکی از این کارهاست که پول زیادی نیاز دارد.

زنگنه اجرای قراردادهای نفتی را یکی از راههای ایجاد اشتغال برای صنعتگران داخلی عنوان کرد و گفت: همچنین افزون بر قراردادهای نفتی باید از طریق روش‌های مختلف برای توسعه صنعت نفت در بخش بالادستی، پتروشیمی، نوسازی و بهسازی پالایشگاه و ایجاد پالایشگاه‌های دیگر اقدام کرد.

وزیرنفت در نخستین ساعات سومین روز بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور در نمایشگاه، با صنعتگران داخلی دیدار و گفتگو کرد.

Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵