داخلی اقتصاد خبر
۱
 
کد مطلب: 17619
 
چه کسی روزنامه دولت را «چشم زده» ؟ / عکس
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۸
مجله مهر: قربانی گوسفند در مقابل دو ساختمان روزنامه ایران. این جدیدترین تدبیر مدیران این موسسه مطبوعاتی برای دورکردن حاشیه از این موسسه بود. اقدامی که یک حاشیه دیگر برای ارگان رسمی دولت ایجاد کرده است.

یک سایت نزدیک به دولت، خبرداده است که پس از اتفاقات حاشیه ای و درگیری های مدیریتی در موسسه مطبوعاتی ایران، مدیران این موسسه ۲ گوسفند را در مقابل دوساختمان این موسسه قربانی کرده اند. آن طور که این سایت خبرداده، یکی از این گوسفندان در مقابل ساختمان خیابان خرمشهر موسسه ایران قربانی شده است که این سایت تصاویر این قربانی را هم منتشر کرده است.
با این حال به نظر می رسد حاشیه های مدیریتی نمی خواهد این موسسه را رها کند. ماجرای برکناری یک شبه »کاوه اشتهاردی»، حاشیه های و درگیری های زمان مدیریت«علی اکبر جوانفکر» .ماجراهای مربوط به انتشار ویژه نامه «خاتون» و البته درگیری های مدیریتی اخیر بر سر برکناری یک مدیر ارشد این مجموعه از جمله مسایلی است که در تمام این سالها، موسسه مطبوعاتی دولت را کاملا به حاشیه برده است.

با این حال با توجه به پایان عمر دولت دهم و روی کار آمدن دولت جدید، تغییرات مدیریتی و ساختاری در روزنامه ایران قطعی به نظر می رسد و مشخص نیست با توجه به عمر کوتاه باقی مانده تا پایان کار تیم مدیریتی فعلی ارگان رسمی دولت، این اقدامات با چه توجیهی انجام می شود.

باید منتظر ماند و دید آیا قربانی این گوسفندان «قضا و بلا» را از موسسه ایران دور می کند؟

Share/Save/Bookmark


United States
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۲۲:۰۹:۳۹
خیلی مسخره هست
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵