داخلی اقتصاد خبر
۱
 
کد مطلب: 16539
 
زریبافان: از من پاک تر و پرکارتر کیست؟
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص مصوبه مجلس مبنی بر تحقیق و تفحص از این بنیاد گفت: بنده به عنوان کسی که هم خودم پاک هستم و هم دستگاه و همکارانم، از هر گونه بررسی استقبال می‌کنم و هراسی از این گونه بررسی‌ها ندارم.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۸
مسعود زریبافان در گفت‌وگو با فارس در خصوص مصوبه مجلس مبنی بر تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران، اظهار داشت: بنده به عنوان کسی که هم خودم پاک هستم و هم دستگاه و همکارانم، از هر گونه بررسی استقبال می‌کنم و هراسی از این گونه بررسی‌ها ندارم.

وی ادامه داد: همکارانم در بنیاد شهید با کمترین امکانات، بیشترین خدمات را ارائه می‌دهند؛ اما بعضی‌ها که خودشان مشکل دارند و در دوران مدیریت خود در بنیاد شهید تخلفاتی کرده‌اند، به خاطر این تخلفات او را برکنار کردیم که او هم به خاطر برکناری و انتقام از من، می‌خواهد بنیاد شهید را بد نام ‌کند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان داشت: هر کسی که قرار است برای تحقیق و تفحص از بنیاد شهید بیاید و بررسی‌ کند، خواهد دید که پر کارتر و پاک‌تر از زریبافان کیست؟ سالم‌تر و مقدس‌تر از بنیاد کدام نهاد است؟ فردی که قرار است بررسی کند، بیاید و تمام زندگی مرا زیر و رو کند؛ من ادعایی ندارم، فقط خود را سرباز مخلص نظام و خادم ایثارگران می‌دانم؛ از این مسائل هم نمی‌ترسم.

وی درخصوص بحث مطرح شده در مجلس با عنوان اختلاس ۱۵ میلیاردی در بنیاد شهید گفت: در این جریان یک کارمند بازنشسته‌ای با جایی تبانی کرده و پول را به جای اینکه به حساب بنیاد بریزد، به حساب شخصی‌اش ریخته بود؛ ما هم از آن کارمند بازنشسته شکایت کردیم و این پول را از او پس گرفتیم. کجای این اختلاس است؟ اختلاس یعنی اینکه مسئولی در زمان مدیریتش پولی را که برای درمان جانبازان است را بردارد و سکه بخرد و به افراد بدهد تا به او رأی بدهند.

Share/Save/Bookmark


ناشناس
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۱۷:۴۰:۴۹
جناب زریبافان واقعا راست می گویند ایشان و یک سری از همکارانشان واقعا از دل و جان برای خانواده ها کار می کنند اما متأسفانه تعدادی از کارمندان و مدیران از بنیاد شهید سوء استفاده کرده و به نفع خودشان کار می کنند ، رسیدگی پیش کششان ، چنان توهین آمیز با خانواده شهدا رفتار می کنند که اینگار طلبکارند . من از جناب زریبافان و جناب سهل آبادی تشکر و قدردانی می کنم . خواهریک شهید
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵