داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 89089
 
انتقال آب سد آزاد کردستان به همدان
 
شرکت آب منطقه ای کردستان در پاسخ به خبر منتشر شده در خصوص انتقال آب سدآزاد کردستان به همدان اعلام کرد: این موضوع در حد پیشنهادی در وزارت نیرو مطرح شده است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸
شرکت آب منطقه ای کردستان در پاسخ به خبر منتشر شده در خصوص انتقال آب سدآزاد کردستان به همدان اعلام کرد: این موضوع در حد پیشنهادی در وزارت نیرو مطرح شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، شرکت آب منطقه ای کردستان نسبت به انتشار خبر انتقال آب سد آزاد کردستان به همدان که چند روز گذشته به نقل از معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای همدان منتشر شده بود واکنش نشان داد و در این رابطه توضیحاتی را به شرح ذیل به دفتر خبرگزاری مهر استان ارسال کرده است.

پیرو انتشار خبری به نقل از معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای همدان با عنوان "آب سد آزاد کردستان به همدان منتقل می شود" به استحضار می رساند این موضوع در حد یک گزینه (پیشنهاد) در وزارت نیرو مطرح شد که تا این مقطع، تصمیم گیری در این خصوص صورت نگرفته است.

لذا از اصحاب محترم رسانه، فعالان عرصه فضای مجازی و عموم مردم شریف استان انتظار دارد ضمن عدم توجه به اخبار منتشره شده غیرمسئولانه ازجانب افراد غیرمسئول، نسبت به باز نشر اینگونه اخبار با احتیاط لازم عمل کرده و در صورت نیاز و ضرورت، شرکت آب منطقه ای استان اطلاع رسانی لازم و بموقع را بعمل خواهد آورد.

بدیهی است، اولویت بخش آب استان با توجه به جلسات برگزار شده اخیر با مسئولین ارشد وزارت نیرو، تعیین سهم آب استان و لحاظ تخصیص های مورد انتظار استان کردستان در قالب بسته کامل پیشنهادی نیازهای آبی استان و اجابت خواسته های استان در بخش آب بوده است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵