کد مطلب: 100230
 
فعالیت شرکت ملی حفاری در تعطیلات
 
مدیر برنامه‎ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از پایان عملیات حفاری و تکمیل هشت حلقه چاه نفت و گاز با کاربست ناوگان حفاری این شرکت در مناطق نفتخیز خشکی طی ۱۴ روز نخست امسال خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
مدیر برنامه‎ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از پایان عملیات حفاری و تکمیل هشت حلقه چاه نفت و گاز با کاربست ناوگان حفاری این شرکت در مناطق نفتخیز خشکی طی ۱۴ روز نخست امسال خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، ناصر قلی‎پور گفت: از این تعداد چاه، سه حلقه توسعه‌ای و پنج حلقه تعمیری و تکمیلی بوده است، همچنین از این تعداد چاه‎، پنج حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و سه حلقه در پروژه‌های اجرایی شرکت مهندسی و توسعه نفت قرار داشته است.

وی، متراژ حفاری چاه‌ها در ۱۴ روز نخست سال را ۷ هزار و ۹۰۰ متر عنوان و اظهار کرد: تلاش مضاعف سختکوشان شرکت ملی حفاری ایران در روزهای تعطیل سال نو در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور، نشانگر این واقعیت است که کار در صنعت حفاری بدون وقفه و به صورت شبانه‌روزی دنبال می‌شود.

وی به جابه‌جایی ۱۱ دستگاه حفاری سنگین و سبک در روزهای ابتدایی امسال در جنوب غرب کشور اشاره کرد و گفت: جابه‌جایی دکل‌ها ازسوی گروه‌های تخصصی در اداره کل ترابری شرکت انجام و برای هر مورد جابه‌جایی افزون بر یکصد دستگاه خودروهای کشنده سنگین به‌کار گرفته می‌شود. بر اساس جدول کاری، این دستگاه‌ها برای حفاری سه حلقه چاه توسعه‌ای (جدید) و هشت حلقه چاه تعمیری در مناطق نفتخیز جنوب و میدان‌های نفتی در غرب کارون استقرار می‌یابند.

مدیر برنامه‎ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران توضیح داد: در ۱۴ روز نخست امسال، کارکنان عملیاتی و پشتیبانی شرکت در حوزه خدمات فنی و تخصصی در مدیریت‌های خدمات فنی حفاری، خدمات ویژه حفاری، خدمات سیمان و انگیزش چاه و عملیات ویژه حفاری در مناطق مختلف نفتخیز خشکی و دریایی در حال ارائه خدمات به شرکت‌های متقاضی بوده‌اند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵