داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 18204
 
چمران: غیر از قالیباف ۲۰نفر دیگر نیز نامزد تصدی جایگاه شهردار تهران هستند
 
رئیس شورای شهر تهران در دوره سوم، با تأکید بر اینکه جایگاه ریاست را دوست ندارد، گفت: این نقل قول از من که "اگر رئیس شورای شهر تهران در دوره چهارم نشوم از عضویت در این شورا استعفا می‌دهم" صحت ندارد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۹
مهدی چمران در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به برگزاری جلسه غیرعلنی روز سه‌شنبه(۲۵تیر) با حضور ۳۱ منتخب شورای شهر تهران در دوره چهارم، گفت:‌ این جلسه‌ فردا در تمام مناطق کشور از سوی وزارت کشور و شورای عالی استان‌ها برگزار می‌شود تا منتخبان جدید با مسائل شورا و قوانین مربوط با آن آشنا ‌شوند.

رئیس شورای شهر تهران در دوره سوم، با اعلام اینکه در نشست‌ روز سه‌شنبه منتخبان شورای شهر چهارم امکان بررسی مصداق برای انتخاب شهردار جدید تهران وجود دارد، گفت: نخست اعضای جدید باید با موضوعات این حوزه آشنا شوند.

چمران در پاسخ به این سئوال که از شما نقل است، اگر رئیس شورای شهر تهران در دوره چهارم نشوید از عضویت در این شورا استعفا می‌دهید؟، یادآور شد: باید این مسائل را آنها که مطرح می‌کنند توضیح دهند اما این نقل قول‌ها از جانب من صحت ندارد.

وی در پاسخ به این سئوال که برای شما عضو یا رئیس شورای شهر تهران بودن فرقی ندارد؟، گفت: من اصلاً ریاست را دوست ندارم؛ البته مفهوم "مسئولیت" با عنوان "ریاست" فرق می‌کند.

منتخب مردم در چهارمین دوره شورای شهر تهران درباره گزینه‌های دیگر به جز قالیباف برای تصدی جایگاه شهردار تهران، تصریح کرد: حدود ۱۰ الی ۲۰ نفر برای شهردار تهران شدن مطرح هستند که شورای شهر تهران در این باره تصمیم‌گیری می‌کند.

رئیس شورای شهر تهران در دوره سوم، با تأکید بر اینکه در شورای شهر تهران جریان‌های سیاسی هیچ نقشی بازی نمی‌کند، گفت: اتخاذ تصمیم درباره شهردار آینده تهران در جلسات رسمی یا غیررسمی اعضای شورای شهر انجام می‌شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵