کد مطلب: 95687
 
وصل گاز 2 نانوایی در سرپل ذهاب
 
بوجارزاده گفت: 2 نانوایی را بعد از تایید نظام مهندسی وارد مدار سرویس کرده‌ایم و گاز شبکه وصل است تا بتوانند به مردم خدمات رسانی کنند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲
بوجارزاده گفت: 2 نانوایی را بعد از تایید نظام مهندسی وارد مدار سرویس کرده‌ایم و گاز شبکه وصل است تا بتوانند به مردم خدمات رسانی کنند.
مجید بوجارزاده، سخنگوی شرکت ملی گاز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا با اشاره به آخرین وضعیت گاز منطقه زلزله زده غرب کشور اظهار داشت: در حال حاضر غیر از سر پل ذهاب در بقیه شهرهای زلزله زده مشکلی نداریم و گاز وصل است.

وی افزود: 2 نانوایی را بعد از تایید نظام مهندسی وارد مدار سرویس کرده ایم و گاز شبکه وصل است تا بتوانند به مردم خدمات رسانی کنند.

بوجارزاده در ادامه بیان کرد: در حال حاضر علمک‌های گاز منازل دچار شکستگی شده ما منتظریم که شرایط مردم عادی شود تا بتوانیم سیستم داخلی را بعد از تایید نظام مهندسی وصل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اکنون گاز در شبکه وجود دارد و ما نیز اکیپ‌هایی از 10 استان کشور به منطقه اعزام کرده‌ایم که کار نشت‌یابی شبکه شهری، تعویض علمک‌ها و تعمیر شکستگی‌ها را انجام دهند و پس از تایید نظام مهندسی خطوط داخل منازل، نسبت به وصل گاز اقدام کنیم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵