داخلی باشما خبر
 
کد مطلب: 104291
 
اسپانیا با نخستین فینال خود روبروست
 
روزنامه 'موندو دپورتیوو' در گزارشی نوشت: تیم ملی‌ فوتبال اسپانیا امروز یکشنبه در مرحله یک هشتم با روسیه میزبان این بازی ها مسابقه خواهد داد و این نخستین فینال برای ماتادورهاست.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶
روزنامه 'موندو دپورتیوو' در گزارشی نوشت: تیم ملی‌ فوتبال اسپانیا امروز یکشنبه در مرحله یک هشتم با روسیه میزبان این بازی ها مسابقه خواهد داد و این نخستین فینال برای ماتادورهاست.

به گزارش ایرنا، موندو دپورتیوو ادامه داد: جام جهانی‌ بار دیگر از امروز برای تیم ملی‌ اسپانیا آغاز می‌ شود. پس از پشت سر گذاشته شدن مرحله گروهی، زمان حقیقی برای اسپانیا که به مصاف روسیه خواهد رفت و نخستین فینال اسپانیایی ها در مسیر به سوی فتح دومین جام جهانی‌ رویایی آنها می‌ باشد، آغاز می‌ شود.
این روزنامه افزود: تیم ملی‌ می‌ خواهد بهترین سطح خود را در مقابل میزبان به نمایش بگذارد و پس از یک مرحله گروهی که در مقابل حریفانی بسیار ضعیف‌تر نظیر ایران و مغرب رنج کشید، مدعی قهرمانی شود.
رسانه مذکور تصریح کرد: پس از یک هفته تقریبا آشفته در کراسنودار (محل اقامت تیم ملی‌ اسپانیا ) به دلیل انتقادات از تیم، بازیکنان امروز با غیرت آسیب دیده و با اشتیاق برای نشان دادن اینکه هنوز مدعی قهرمانی جام جهانی‌ هستند، به میدان خواهند آمد.
نشریه ادامه داد: «فرناندو هیه رو» سرمربی تیم ملی‌ اسپانیا، «داوید دخه آ» را در دروازه حفظ خواهد کرد و تیمی که با آن سه دیدار مرحله گروهی را انجام داد، تقریبا دست نخواهد زد. فقط یک جایگاه است که در هر دیداری تغییر کرده و این جایگاه همچنان متغیر است. یازهمین بازیکن در مقابل پرتغال «کوکه» بود در حالی‌ که در مقابل ایران «لوکاس وازکز» و در مقابل مغرب از «تیاگو» استفاده شد. همه آنها و حتی بازیکنانی نظیر «مارکو آسنسیو» یا «سائول نیگز» می‌ توانند یازدهمین بازیکن در ترکیب تیمی باشند که تغییرات اندکی‌ در آن به چشم می‌ خورد.
موندو دپورتیوو افزود: هیه رو که دیروز شنبه هیچ جزئیاتی در مورد ترکیب تیم اصلی‌ امروز در مقابل روسیه نداد گزینه یک تغییر در تیم را در نظر داشت اما به هیچ عنوان انقلابی‌ که برخی‌ ها پیش بینی‌ آن را در تیم می‌ کردند، رخ نخواهد داد.
این روزنامه نوشت: اسپانیا علنا این پیام را اعلام کرده که آنها 'بازی به بازی' پیش می‌ روند و نمی‌ خواهند فراتر از دیدار با روسیه را نگاه کنند اما همچنین آگاه هستند که در مقابل یک فرصت تاریخی قرار دارند و در طرف جدولی‌ هستند که تقریبا تمامی تیم های قوی و پر نام و نشان را دور می‌ زنند.
به نوشته این روزنامه، بازیابی قابلیت اطمینان دفاعی یکی‌ از اولویت های هیه رو و یکی‌ از تعهدات تیم ملی‌ برای بازگشت به رقابت مجدد برای قهرمانی مسابقات است. در سه دیدار مرحله گروهی، اسپانیا پنج گل خورد که چهار بار آن را در نتیجه بازی در عقب بود. کادر فنی‌ و بازیکنان از اشتباهات مرتکب شده در مرحله نخست مخصوصا در مقابل ایران و مغرب آگاه هستند و می‌ دانند چه اشتباهی انجام دادند تا آن را جبران کنند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵