کد مطلب: 100123
 
پرداخت عیدی به ۳۰ هزار خانواده زلزله زده
 
رئیس جمعیت هلال احمر از پرداخت عیدی ۲۰۰ هزار تومانی این جمعیت به خانواده‌های زلزله زده‌‎ای که خانه آن‌ها به طور کامل تخریب شده است، خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷
رئیس جمعیت هلال احمر از پرداخت عیدی ۲۰۰ هزار تومانی این جمعیت به خانواده‌های زلزله زده‌‎ای که خانه آن‌ها به طور کامل تخریب شده است، خبر داد.

علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر در نشست خبری تشریح طرح های نوروزی که امروز(یکشنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران از پرداخت عیدی ۲۰۰ هزار تومانی این جمعیت به خانواده‌های زلزله زده که خانه آن‌ها به طور کامل تخریب شده است، خبر داد.

وی در ادامه تصریح کرد: برخی می‌گویند درحالی که ما در داخل کشور مشکل داریم، چرا به دیگر کشورها کمک می‌کنیم؟، لازم می‌دانم در خصوص کمک به مسلمانان روهنگیایی نکاتی را بیان کنم که چرایی کمک جمعیت هلال احمر به مسلمانان این کشور را روشن کنم.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: اختصاص کمک یک میلیاردی مقام معظم رهبری، اقتضای وظیفه‌ ذاتی جمعیت هلال احمر در کمک به سایر اقشار نیازمند به کمک در داخل و خارج کشور بر اساس تعاملات بین المللی است که داریم. البته به عنوان یک سازمان بی‌طرف و در عین حال که مردم این کشور مسلمان بودند، ما به عنوان یک کشور اسلامی، موظف به حمایت از آن‌ها بودیم و این موارد از جمله دلایل کمک جمعیت هلال احمر به مسلمانان روهینگیایی به شمار می‌رود.

پیوندی تاکید کرد: مردم ایران کمک‌های نقدی ویژه‌ای را برای مردم مسلمان روهینگیا به جمعیت هلال احمر پرداخت کردند و این کمک‌ها برای مردم روهینگیا صرف شد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵