کد مطلب: 79612
 
فرامرزی شدن فعالیت‌های شرکت گاز
 
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی توانسته‌اند با ایجاد فضای بسیار خوب و اثربخش در پالایشگاه‌ها، گام‌های بسیار موثری در جهت رشد و توسعه‌ی صنعت گاز کشور بردارند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۲
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی توانسته‌اند با ایجاد فضای بسیار خوب و اثربخش در پالایشگاه‌ها، گام‌های بسیار موثری در جهت رشد و توسعه‌ی صنعت گاز کشور بردارند.
به گزارش ایلنا، در ابتدای جلسه که در محل سالن جلسات پالایشگاه اول برگزار شد، حسنی، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، ضمن خیر مقدم به حاضرین، گزارشی کامل از عملکرد مجتمع ارائه نمود.

سپس عراقی با اشاره به تلاش بی‌وقفه‌ى کارکنان در این مجتمع گفت: کار در شرکت ملی گاز در عین سختی و مشقت‌های فراوان، روحیه بخش نیز می‌باشد، چرا که ثمره‌ی تلاش و کار سخت شما عزیزان در این مجتمع، خدمت مستقیم به مردم کشور می‌باشد.

وی در ادامه افزود: فعالیت‌های عظیم شرکت ملی گاز ایران اکنون فرامرزی شده و رشد و توسعه‌ی آن، تاثیر بسیار مهمی در اقتصاد منطقه‌ای و جهانی دارد که این خود نکته‌ای بسیار مهم و حیاتی است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به این‌که در حال حاضر، علی رغم قطع گاز ترکمنستان و مشکلاتی که برای برخی پالایشگاه به وجود آمده افزود: همراهی و هم‌گامی با یکدیگر در مصرف بهینه‌ی گاز، می‌تواند گام‌های بسیار موثری در جهت رفع این مشکلات باشد.

وی گفت: اکنون با همت و تلاش متخصصان جوان مجتمع گاز پارس جنوبی شاهد تامین گاز پایدار و مطمئن برای مردم کشور هستیم که این مهم یک دستاورد عظیم می‌باشد.

عراقی در ادامه با اشاره به توان و خلاقیت کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی خاطرنشان کرد: امروز شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و جوانان شاغل در این مجموعه برای دیگران الگو محسوب می‌‌شوند و از آنان به عنوان شخصیت‌های مهم گازی در کشور یاد می‌کنند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: اکنون برای من مایه‌ی غرور و افتخار است که در جمع شما عزیزان مشغول به کار هستم و در سربلندی کشورم سهیم می‌باشم.

وی گفت: سازمان‌ها و شرکت‌ها باید از خلاقیت، تجربه و شخصیت شما کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی یک کتاب بنویسند که همه با فعالیت‌ها و اقدامات تاثیرگذار شما آگاه شوند.

عراقی در پایان با بیان اینکه مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی یکی از مدیران توانمند در شرکت ملی گاز می‌باشد گفت: آقای حسنی، از نیروهای برجسته، ویژه و توانمند شرکت ملی گاز ایران است که تعهد، تخصص از ویژگی‌های بارز و خاص ایشان می‌باشد و همیشه وی را به عنوان یک برادر خوب، پرکار و متعهد می‌نگریم و درس می‌گیریم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵