داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 93832
 
سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب
 
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب در روزهای بیست و چهارم تا بیست و هفتم مهرماه با حضور ۲۵۸ شرکت داخلی و ۱۰۵ شرکت خارجی در تهران برگزار می شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب در روزهای بیست و چهارم تا بیست و هفتم مهرماه با حضور ۲۵۸ شرکت داخلی و ۱۰۵ شرکت خارجی در تهران برگزار می شود.
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت نیرو، «کیومرث جلیلیان» دبیر ستاد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات فاضلاب افزود: نمایشگاه امسال در ۹ سالن نمایشگاهی در فضایی بیش از ۳۰ هزار متر مربع در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
جلیلیان افزود: شرکت کنندگان در این نمایشگاه از ۲۰ کشور از جمله ایتالیا، ترکیه، آلمان، آذربایجان، مجارستان، چین، فرانسه، اسپانیا، دانمارک، کره جنوبی، هندوستان، سوئیس، اتریش، انگلستان، سوئد، ژاپن، کانادا، بلژیک، ایسلند و جمهوری چک حضور دارند.
وی با بیان اینکه از مهمانان خارجی با توجه به بازار هدف دعوت شده است، افزود: این مهمانان بیشتر از کشورهای عراق، سوریه، تاجیکستان ازبکستان، ارمنستان، آذربایجان هستند که ضمن حضور در نمایشگاه و بازدید از توانمندی‌های صنعت آب و تاسیسات فاضلاب، در نشست‌های رو در روی با شرکت‌های داخلی حاضر می شوند.
به گفته جلیلیان، در این نمایشگاه انواع لوله و اتصالات پلیمری و فلزی، تصفیه و فیلتراسیون، سامانه‌های آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، اتوماسیون و سامانه‌های ابزار دقیق، سامانه‌های اندازه گیری، تجهیزات آزمایشگاهی و آخرین فناوری‌ها و تولیدات و تجهیزات آب و فاضلاب در معرض نمایش قرار خواهد گرفت.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵