داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 84292
 
باز هم زلزله در خراسان رضوی
 
زلزله‌ای ۵.۳ ریشتری در استان خراسان رضوی رخ داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۶
زلزله‌ای ۵.۳ ریشتری در استان خراسان رضوی رخ داد.

به گزارش ایسنا، در ساعت ۱:۴۲ دقیقه زلزله‌ای به بزرگی ۵.۳ ریشتر و در عمق هفت کیلومتری زمین در حوالی سفید سنگ استان خراسان رضوی رخ داد.

این زلزله در مشهد نیز احساس شد.

این زمین‌لرزه در طول جغرافیایی: ۶۰.۴۸ و عرض جغرافیایی: ۳۵.۷۵ رخ داد.

به گزارش ایسنا، از ساعات بامدادی امروز تاکنون پس از زلزله اول، زلزله‌ای به بزرگی 1.4 ریشتر در عمق 10 کیلومتری در ساعت 7:56 دقیقه منطقه سفید سنگ و در ساعت 8:02 نیز زلزله‌ دیگری به بزرگی 2.3 ریشتر در عمق 15 کیلومتری، منطقه نصرآباد خراسان رضوی را لرزاند.
براساس گزارش هلال احمر کشور هنوز گزارش جدیدی از آمار خسارات و تلفات احتمالی اعلام نشده و همچنان تیم‌های هلال احمر در حال بررسی مناطق زلزله زده هستند.

تاکنون بدون خسارت جانی و مالی

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات صبح امروز بااشاره به اعزام تیم‌های هلال احمر به منطقه به ایسنا گفت: هنوز گزارشی مبنی بر خسارات جانی و مالی زلزله خراسان رضوی اعلام نشده است.

وی در مورد اقدامات انجام شده در زلزله امروز خراسان رضوی اظهار کرد: ١٢ تیم ارزیاب به منطقه اعزام شدند و تا کنون ٣٥ روستا ارزیابی شدند.
رئیس سازمان امداد و نجات در مورد خسارات زلزله گفت: هنوز گزارشی مبنی بر خسارات جانی و مالی ارائه نشده و ارزیابی ها همچنان ادامه دارد.

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: شهرستان‌های فریمان، سرخس، تربت جام و مشهد؛ متاثر از این زلزله بوده است و خوشبختانه تا این لحظه گزارشی مبنی بر خسارات جانی ومالی ارائه نشده و ارزیابی‌ها همچنان ادامه دارد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵