کد مطلب: 44953
 
استفاده از بخش خصوصی در تامین نیازهای صنعت حفاری
 
رئیس قراردادهای شرکت ملی حفاری ایران بر استفاده حداکثری از توان بخش خصوصی در تامین خدمات مورد نیاز این شرکت تاکید کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۵
رئیس قراردادهای شرکت ملی حفاری ایران بر استفاده حداکثری از توان بخش خصوصی در تامین خدمات مورد نیاز این شرکت تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار شانا در مناطق نفتخیز جنوب، افشین مکوندی در توضیح بیشتر در این باره گفت: اداره قراردادها به عنوان یکی از واحدهای ستادی نقش مستقیم و موثری در امور جاری شرکت و تامین خدمات مورد نیاز از طریق بخش خصوصی ایفا می کند.

وی افزود: در این واحد، همه خدمات قراردادی از جمله مربوط به حمل و نقل، تعمیر و نگهداری ماشین آلات، تامین سوخت و خرید کالا و مواد و تجهیزات، دکلهای حفاری و تامین نیروی انسانی و خدمات غذایی طی برگزاری مناقصه عمومی و انتخاب مجری کار صورت می پذیرد.

مکوندی اظهار کرد: در حال حاضر همه معاملات راجع به خرید کالا ، مواد شیمیایی ، ماشین آلات و دستگاههای حفاری طی تنظیم قراردادهای جداگانه انجام می پذیرد و این اقدامات در کمترین زمان ممکن با به کارگیری نیروی مجرب سازماندهی شده است.

رئیس قراردادهای شرکت ملی حفاری ایران، پیمانکاران را بازوان توانمند صنعت نفت و حفاری عنوان کرد و گفت: این شرکت، استفاده از حداکثر توان بخش خصوصی را در تامین نیازهای خود در دستور کار داشته است.

اداره قراردادهای شرکت ملی حفاری ایران فعالیت خود را از فروردین ماه ١٣٦٠ در ساختاری مشترک با امور حقوقی آغاز کرد و درسال ١٣٦٦ به دلیل حجم امور محوله ، حسب تصمیم هیئت مدیره شرکت از امور حقوقی منفک و هم اکنون در دو بخش داخلی و بین المللی فعالیت می کند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵